Aktuálně: 5 019 inzerátů173 930 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Amazonek bělobřichý

dana66@seznam.cz (neregistrovaný) 26.07.2007, 15:19:57 xxx.xxx.143.199
jo a tak ho krmím .. šmakuje mu, ale většinou jen měkké ovoce nebo ten pribinácek, to sušené banány, slunečnici, piškoty a podobné věci, který by musel chroustat, mu moc nejedou, třeba slunečnici jen vyloupne a zahodí.. je to třeba tím, že byl zvyklý na kašičky? .. nemůže mu to uškodit, že baští jen měkké?
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 26.07.2007, 16:23:04 xxx.xxx.182.2
Je to tím že byl zvyklý na kašičky.On se to naučím časem přijímat.Dále mu to neustále podávejte a uvidíte.pane Hálo to mě nenapadlo.jak by mohlo když ručně nedokrmuji.Jsem rád že ste mě na to upozornil.Něco sem nedávno četl o tom kutku a tak ale moc si to nepamatuji a nevěřil sem tmu.
Peroqe
Peroqe (261 příspěvků) 26.07.2007, 18:51:58 xxx.xxx.223.114
Ten pribinák nevim no...nic výživnýho v tom neni, akorát komerční upoutávka pro děti...dávejte mu hlavně ovoce a občas něco tučnějšího ať vám pěkně naroste, ale opravdu jen občas, myslim tim tvaroh, až bude starší tak i buráky, znovu opakuji, že jen ve velmi malém množství...dokud roste, tak mu dávejte hodně bílkovin (nejlepší asi formou vařeného vajíčka, nastrouhaného)..
dana66@seznam.cz (neregistrovaný) 27.07.2007, 17:03:34 xxx.xxx.143.199
Takže dneska už byl Konrád i chvíli venku, moc toho teda nenalítá (naštěstí), leze mi po ramenou a rukách a asistoval mi při smontovávání výstavní klece pro psy. Už baští i tu slunečnici, prostě obrat najednou o 180 stupňů! Jak jsem byla na začátku rozčarovaná, tak dneska jsem nadšená, jak jde všechno snadno a rychle. Kupodivu ani nekřičí, jen muzika od Wagnera mu nesedí .. zkusím asi poslouchat něco jiného.. že by RnB?
lucie (neregistrovaný) 04.01.2017, 17:58:12 xxx.xxx.240.200

Dobrý večer. Máme amazonka bělobřichého doma (2 a půlročního) asi 14 dní. Byl dřív ve voliéře a pak si zkusil přesun autem v kleci asi 30 minut k nám do bytu. No to bylo něco :) Na mě si docela začíná zvykat. Dávám různé ovoce i zeleninu, zobání, tvaroh mu taky dost chutná, atd. Věnuju se mu, myslím dost. Jsem doma, takže mám na něj čas. Jediný velký problém je můj přítel, který ho přivezl autem. Jakmile ho vidí, začne neuvěřitelný cirkus! :) Dokonce jsem přítele přesvědčovala, ať se mu nějakou chvilku taky věnuje, ať mu dává taky nějaké ovoce, nebo ořechy. Nic nezabírá. Prostě jen nadává, že nám z toho málem praskají ušní bubínky :) Takže nic jiného nezbívá, než ho přesunout do ložnice a když jdeme spát, tak další přesun do obýváku, kde stráví většinu dne se mnou. A nebo sme zvolili teď variantu, že ho necháme v obýváku a jen ho přikryju osuškou. Ale i tak je to nervydrásající :) Prosím o radu, jak by si na přítele mohl zvyknout? Asi si Kájínek pamatuje, že ho vezl autem a teď mu to dává řádně vyžrat :)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.