Aktuálně: 5 018 inzerátů173 908 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

myši ve voliéře

anonymní (neregistrovaný) 28.12.2010, 20:55:06 xxx.xxx.193.236
Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost se zařízením PEST REJECT, které se zapojuje do zásuvky - podobně jako přípravky proti hmyzu - a má odpuzovat myši? Inzerují jej na netu zhruba za tisícovku. Už mám odzkoušeno "pískátko" proti hlodavcům, ale zřejmě máme hluché myši :-) Poraďte někdo prosím. Zdraví Dáša
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 28.12.2010, 21:40:12 xxx.xxx.85.66
zmíněné zařízení sice nemám, ale zkušenost s jinými výrobky mám takovou, že jsou nanic :-), pouze vytáhnou peníze z kapes, ať už to je odpozovač na myši,krtky,komáry atd.
anonymní (neregistrovaný) 28.12.2010, 21:52:56 xxx.xxx.16.80
nejlepsi jsou stare dobre pasticky, ktere muzete dat do krmne chodby. pokud krmnou chodbu nemate, tak staci nejaka mensi bedna s malou dirkou, kterou prikryjete pasticku, aby se k ni nedostali papousci.
sunflowersman (neregistrovaný) 29.12.2010, 00:06:40 xxx.xxx.175.196
Dobrý večer. Souhlasím s Jiřím. Tyto přípravky řadím do kategorie spolu se zázračnými přápravky na růst vlasů u starších pánů či krémy proti ukládání tuku u žen. Dobrý byznys založený na důvěřivosti lidí. nedokážu si ani představit na bázi jaké látky by měla hlodavce odpuzovat, aniž byneškodila látka Vám či jiným tvorům.
anonymní (neregistrovaný) 29.12.2010, 09:44:41 xxx.xxx.193.236
Děkuji za názory, pastičky dáváme, dokonce pod podlahu chodbičky dáváme jed, ale myši jsou tam pořád.K tomu zařízení - "Revolučně nový PEST REJECT přes elektrické kabely běžící ve zdi rozesílá impulsy přesně tam, kde se nacházejí šváby, myši a pavouci. Tyto impulsy mají nežádoucí vliv na hmyz a tím opouští svá hnízda. Navíc PEST REJECT ještě funguje i s ultrazvukovou technologií, oddálí jak mouchy, tak i komáry. Pomocí PEST REJECTu můžete vyhnat z domova potkany, myši, šváby, pavouky, mouchy, komáry a jiný nežádoucí hmyz. Nemusíte nic jiného udělat, než pouze strčit PEST REJECT do jedné zásuvky a hotovo!" - takhle to píšou na netu. Kdyby to 100% fungovalo - je vystaráno. Mě taky zaráží fakt, že myši to odpuzuje a domácím mazlíčkům to nevadí? Zdraví Dáša PEST REJECT můžete bezpečně, bez obav používat v blízkosti dětí, psů,koček, dokonce jsme jej vybavily i s noční signalizací. S PEST REJECTem můžete ušetřit mnoho peněz a současně se můžete zbavit hlodavců a hmyzu
nomis
nomis (245 příspěvků) 29.12.2010, 10:29:04 xxx.xxx.9.70
tento problém s myškami,jsem vyřešil takto. V okolí voliér jsem umístil asi 6 misek s jedem na myši a pravidelně doplnoval,jed neustále mizel . ..Jakmile už se jed přestal ztrácet,misky jsem posbíral a myši nejsou . . .Čas od času sypnu do misky a sleduji jestli se jed ztrácí,ale ono nic,asi se už nabaštily . .a není vidět ani myšky . .
anonymní (neregistrovaný) 27.08.2011, 21:55:57 xxx.xxx.22.33
Pest Reject nefunguje - mám ho rok a je to stejný až horší kdo to vymyslel je .... i myši a mouchy jsou
Markéta (neregistrovaný) 28.05.2012, 15:53:53 xxx.xxx.104.250
To sice nemám, zato ale mám zkušenosti s firmou na stránce http://www.dddsluzby.cz, kde mi rychle pomohli vyřešit můj problém s myšma.
anonymní (neregistrovaný) 05.09.2012, 16:27:09 xxx.xxx.8.130
a muzu se zeptat jak vyresili vas problem, dekuju za odpoved
anonymní (neregistrovaný) 09.12.2012, 14:36:19 xxx.xxx.178.41
ahoj,pred par lety jsem zila v americe a meli jsme neco podobneho do zasuvky-teda u nas to asi fungovalo,nemeli jsme v baraku temer nic,sem tam nejaky malicky broucek,ale zadni svabi,pavouci.no zkusim to koupit i tady a uvidime. (jo a psa jsme meli taky a nevadilo mu to-odpoved na dotaz)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.