Aktuálně: 5 019 inzerátů173 898 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

kachna pižmová-potřebuji radu

DANA (neregistrovaný) 29.03.2011, 10:28:44 xxx.xxx.148.219
dobrý den.Mám dotaz.Moje kachna minulý rok bez problému 3x vyseděla mladé.Letos 27.3.11 se mělo vylíhnout 16 kachńat ale všechny byli asi uhynulé nebo bez zárodku.Nevíte prosím vás čím by to mohlo být.Myslíte že za to mohly ty mrazy?Ještě jsem chtěla podotknout že máme nového kačera ten z minulého roku musel jít na pekáč protože byl strašně agresivní.Nevím kde se stala chyba -co myslíte vy?
Dana (neregistrovaný) 30.03.2011, 11:05:41 xxx.xxx.148.219
no co jsem našla vlastně nic .Kachně uhynulé tam nebylo spíš to mohlo být v začátku a nebo je to tím kačerem.Pane Franko mělo mě to napadnout dřív abych se do toho podívala.Akorát ted jedno vejce je vidět že je plné ale z toho asi taky nic nebude .No uvidíme
mfranko
mfranko (17 příspěvků) 30.03.2011, 11:27:01 xxx.xxx.136.126
No když padne celé hnízdo a kachna byla už úspěšná před tím pak se stalo jasně něco nečekaného právě analýza vejce je jediným nejlepším vodítkem. Jestli bylo vejce aspoň oplodněné a zárodek se chvíli vyvíjel nebo úplně čisté. Podchlazení nelze vyloučit ale to byste musela mít kachnu s vejci venku na průvanu. Kačer a jeho výměna taky možné, chce to příště vejce detailně prozkoumat rozbít na nějakém bílém podkladu nafotit ukázat tady . Ať mužem dát hlavy dohromady
anonymní (neregistrovaný) 30.03.2011, 14:02:52 xxx.xxx.148.219
Pane Franko .Pokusím se najít ještě vyhozená vejce a zkusím to nafotit uvidíme co se povede ale chtěla jsem se ještě zeptat nevíte o někom kdo by měl na prodej samičku divoké kachny?Dana

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.