Fišerák-Rady k ochočení

Ahoj chci poprosit o rady k chovu agačku fišerovíš budu mí naknci zaří 011 jednoho ručně dokrmeneho agačka. Chci poprosit o radu jak ho naučit :na *povel*domu aby zaaletěl do klace a na povel hop!slítl na ruku.Popřípadě se nebál ruky.
neregistrovaný Honza -Jen neregistrovaný
Byl bych rád kdyby byl někdo ochotný a odepasal
neregistrovaný Honza-jen neregistrovaný
Pokud bude ručně dokrmený, tak nebude žádný problém, aby šel na ruku. Ale pokud chceš aby reagoval na povel, tak si raději pořiď psa. A to píšu bez ironie :D A správný název je Agapornis fischeri :-)
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
:)))Já vím...Ale někteří chovatelé říkají že jejich papouše tyto věci zvládá chtěl bych ho to taky naučit:) A psa za 1 mít nemužu a zadruhy chci papoučka:)A
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
Podle me jsi jeste hodne mlady a nezkuseny ba dokonce vubec neznaly v chovu papousku kdyz si myslis ze si koupis papouska a ten Ti bude skakat podle Tebe . Uz ted toho Agacka lituju......
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Doporučuju přečíst si R.Low Proč můj papoušek. Tam je podrobně popsáno jak s papoušky zacházet. Není to na jeden příspěvek do diskuse ;)
Standa_h Standa_h 23 příspěvků
Já jsem taky začátečník, mám od Vánoc korelu, ji když je ze zveráku je moc hodný a mazlivý. Povel do klece neumí, a ani to podle mě nějak nevadí. Když potřebuju, tak ho normálně vezmu do dlaně a dám do klece. To je moje zkušenost. Neříkám že to bude u všech stejné.
Bessy102 Bessy102 34 příspěvků
Já bych to s tím do klece moc neřešila. Mě chodí andulky do klece sami a ani nic nemusím říkat. Pokud bude ručně dokrmený, tak by to neměl být žádný problém. Prostě ho vemeš na ruku a dáš do klece. Já mám doma dvě andulky které jsou oddělené od ostatních andul a agáčů. Ven z klece je vyndávám tak že otevřu klec a počkám až mi na nastavenou ruku vlezou. do klece je normálě chytnu do ruky a dám je do ní. Nebo si počkám až budou na ruce a opět do klece. Když chci aby šli na ruku, říkám jim na ručičku to opakuji než nepřiletí, i k nim jdu až k nim a opět řeknu na ručičku a oni na ní vlezou. Tak by to mělo fungovat i s agáčema. Jinak doma také chovám fišeráky, ale pár a podařilo se mi je parkrát přesvědčit aby šli na ruku. A to je vůbec nepouštím
neregistrovaný lenka neregistrovaný
jo a ty andulky nejsou ručně dokrmené co mi lezou po ruce:):)
neregistrovaný lenka neregistrovaný
Dobrý večer prosím o radu mam fišeráka už 2 roky a ted si vyškubal peří pod krkem,Může mi někdo poradit proč děkuji.
neregistrovaný Jindra Fléglová neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Honza -Jen z 25.07.2011, 18:59:59

do klece si dejda rohlí

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Zbytečné odpovídat, nemyslíte? Když  6 rokov staré.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat mám párek Agapornisů fischeri a už podruhé mi zahnízdily a podruhé se Agapornisové nevylíhly, byly mrtvý. Přitom tam maji bod budkou vodu a trochu to stříkám. Neví někdo proč se jim to nedaří? Předem děkuji za odpověď:)
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 13 (celkem 13)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »