Aktuálně: 4 905 inzerátů174 707 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů
Amandasaw
Amandasaw (4 příspěvků) 24.04.2010, 11:27:59 xxx.xxx.165.244
Měla jsem andulku, nyní si budui kupovat Aymaru a chtěla jsem se Vás zeptat ... Když si koupím dvě aymary půjdou ochočit ? Měla bych si je koupit kdyžtak oba dva najednou ? Záleží u nich na pohlaví ? Určitě bych si je koupila od chovatele ... a kontakt ? Navazovat už od začátku ? Nebo nechat první dny v klidu .. ?? Předem děkuju za rady ...
Amandasaw
Amandasaw (4 příspěvků) 11.04.2010, 21:11:21 xxx.xxx.103.29
Tohle jsem zažila. Bohužel se špatným koncem. Náš rodinný miláček začal zvracet cca před 2 lety jakoby záchvatově. Odvodili jsme že se nejspíše jedná o zánět volete, nejvíce mu odpovídal jeho stav. Několikrát jsme ho uzdravili, jezdili s ním k veterináři který nám pomáhal jak nejlépe uměl. Spoustu vitamínu a léků. Koncem ledna se mu to začalo vracet, znovu. Pan doktor se nám snažil pomoci jak nejlépe mohl, na našem miláčkovi však nebyli patrné známky žádného zlepšení, velmi slábnul, pořád spinkal, málo jedl i pil, ke konci jsme ho krmili glukózou a vodou, nakonec ani nemohl na nohy .... poslední den jsem celý ztrávila s ním, držela jsem ho v rukou, když k večeru mi odešel... :'-( :'-( :'-( ... doktor mi pověděl, že měl mozkovou příhodu, která prý nebolí nic, to byl duvod proč se neudžel na nohou a ztratil v nich i cit a padal ke straně, že jsem ho musela celý den i držet .... hrozné to bylo ... musím říct, že nejhorší zážitek, protože jsem ho opravdu milovala ...
Amandasaw
Amandasaw (4 příspěvků) 11.04.2010, 21:02:26 xxx.xxx.103.29
Dobrý den, budu si kupovat nového papoucha, a nevím, pro kterého z těchto dvou se rozhodnout. Chtěla bych si koupit dvě mláďata od chovatele, myslíte že i přesto že budou dva je zvládnu ochočit ? Kterého by jst mi spíše doporučili ? A myslíte že by byl dobrý nápad si koupit jednu aymaru a jednoho kakarikyho ? Děkuji za rady a nápady :-)