Aktuálně: 4 763 inzerátů176 579 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů

Andulka-nemoc, prosím rychle

Lenka (neregistrovaný) 18.04.2012, 19:59:59 xxx.xxx.64.140
Dobrý den potřebuji radu. Mám nemocnou andulku jsou jí skoro 4 roky. Sedí načepýřená, křídla svěšená pod úroveň ocasu. Většinou bez zájmu o statní papoušky. Má průjem, už skoro ze sebe nic nevylučuje (řekla bych že od včerejška vůbec nic), žere velice málo (tak jedno semínko a je konec) už skoro ani nepije. Když jí dám, tak olizuje vodu z prstu. Zalejzá mi za krk, nejspíš se ohřívá. Skoro není schopná vzletět. Tento stav trvá od včerejška, průjem má od soboty. Na veterině mě nebyli schopni poradit a na druhou veterinu jsem se nedovolala. Setkal se někdo s tímto stavem?? Co je to za nemoc?? Děkuji všem
Michal (neregistrovaný) 18.04.2012, 20:07:52 xxx.xxx.4.166
Možná paraziti, zkuste přeléčit Sulfakoxem T, nebo něčím na podobné bázi...Doufejte že není příliš pozdě, i když to nebude ono určitě jí to neublíží, nedávala jste jí v poslední době něco z venku, kde to mohlo být nakažené od venkovních ptáků?
Lenka (neregistrovaný) 18.04.2012, 20:17:06 xxx.xxx.64.140
to mohlo, trhám jim venku semínka jednoho druhu trávy. A Sulfakox T nemám doma. Kde se dá sehnat? Tu trávu dostali včera, trochu ji zobala, ale už v tom stavu byla předtím než ji dostala. Ostatním papouškům vůbec nic není. Tráva může být znečištěna jak od ptáků ta i od psů, ale trhala jsem to a prostranství ne u keře a podobně.
anonymní (neregistrovaný) 15.05.2012, 22:21:36 xxx.xxx.20.75
Zkuste panacur,já kupuju u veterináře.Včera jsem odčervovala andulku,je viditelně lepší.
anonymní (neregistrovaný) 16.05.2012, 09:35:47 xxx.xxx.251.222
Zadavatelka se ptala před měsíce, tak to je buď andulka už v pohodě nebo mrtvá!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.