Aktuálně: 4 934 inzerátů174 251 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Znáte Karnivit?

anonymní (neregistrovaný) 01.06.2012, 18:17:51 xxx.xxx.74.6
Ano, máte pravdu, teraz pri odchove mláďat dávam obdeň na 4 litre vody 20ml Karnivit, 20ml Amivit a 20ml Optimin, ktorý obsahuje vápnik a iné minerály. Karnivit je výborný pri odchove i pri párení vtákov,ale dávam iba polovicu doporučenej dávky, pretože obsahuje cukry a vtáci by zbytočne priberali, preto dodávam ešte polovičnú dávku Amivitu, ktorý má zhruba 50% zloženie ako Karnivit.
anonymní (neregistrovaný) 01.06.2012, 20:23:52 xxx.xxx.175.196
Proč do nich cpát tolik chemikálií,když příroda nám dává tolik možných doplňků stravy a vitamínů?Nejsem zastáncem umělých doplňků,právě v tomto období,kdy se všechno zelená.
anonymní (neregistrovaný) 01.06.2012, 20:41:08 xxx.xxx.74.6
U mňa majú denne zelené, ovocie a nakličujem,ale pred odchovom a počas odchovu tieto vitamíny podávam. Dnes- púpava, skorocel jablko a čerešne, okrem toho amazońania dostali prvé dozreté chili papričky.
anonymní (neregistrovaný) 02.06.2012, 10:29:50 xxx.xxx.100.108
taky dávám zelené denně, jablko, mrkev, teď jsou aktuální třešně a trávy. Nevím, jestli přípravky opravdu pomohou ke zkvalitnění hnízdění, ale dávám ...
anonymní (neregistrovaný) 04.06.2012, 00:14:20 xxx.xxx.155.190
JÁ Dáši dávám hlavně přes zimu a z jara a co můžu říct, že se mi ptáci hezky spravili. Jejich peří je zářivější a mají ho úhlednější. U těch modrých to dost bije do očí. Nádhera. Co se týče líhnivosti nemůžu posoudit, je fakt, že letos anduličky měli mezi 5 - 6 mláďaty a to všech 7 párů, ale u korel to tedy asi efekt nemělo. ještě mi sedí rozely, tak uvidím. Ale myslím si, že když jsou ptáci v kondici, tak ty mladé musejí být taky ok. Já jsem pak už tyto výrobky vysadila, protože je zelené a klíčím, ale za mě prostě doporučuji. Jinak neměl by se Optimin dávat do vody zvlášť, protože má jinou chuť než karnivit a amivit a prý se to spolu bije.... já to teda dávám proto raději zvlášť . Jeden den amivit spolu s karnivitem a druhý den optimin.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.