Aktuálně: 4 564 inzerátů178 369 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

Samička holí mládata

SarisekZR
SarisekZR (18 příspěvků) 18.06.2012, 20:55:37 xxx.xxx.50.2
Opět řešíme stejný problém jako před pár měsíci.Tehdy samice andulky dokonale oholila adoptivní mládě.Nyní má svou vlastní snůšku,tři mladé a opět jsou obrané do hladka.Existuje nějaké jiné řešení,než jí mladé odebrat,nebo nějaký fígl jak ji tuto činnost znechutit?Jinak se o ně stará vzorně.Dík za radu.
Smíšek (neregistrovaný) 18.06.2012, 22:30:23 xxx.xxx.26.62
Ještě v budce? Někdy postačí sundat vrchní víko.
anonymní (neregistrovaný) 19.06.2012, 09:39:00 xxx.xxx.143.54
Na ifauně jsem našel tohle protože každoročně řeším tenhle problém s alexandry ale ještě jsem to neskusil takže nemůžu potvrdit : Ja som mal ten istý problém z kanárikmy.Po prečítani niekolkých rád od chovatelov som našiel jednu super radu ako tomu zlozvyku zabránit od tej doby mám pokoj!!!Dávam im do klietok špek (slaninu).Oni ju priam milujú a od tej doby mám s ozobovánim pokoj.Spek obsahuje loj a súl ktore vtáky potrebujú.Neviem ako to funguje u iních druhov vtákou.Možno Vám moja rada pomôže.:-)
anonymní (neregistrovaný) 19.06.2012, 14:53:40 xxx.xxx.74.6
No to mi je novina, že vtáky potrebujú soľ. Ako ste na to prišiel ? VŹDY SOM SI MYSLEL, ŹE SOĽ VTÁKOM ŠKODÍ ! A o údenej slanine ani nehovorím, tá nie je 2x zdravá ani pre ľudí /hoci ju mám rád/. Keď vtákom podávať slaninu, tak jednoznačne surovú ovariť v nesolenej vode.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.