Aktuálně: 4 818 inzerátů176 085 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Krmné pulty

Mikymil
Mikymil (9 příspěvků) 29.06.2012, 10:53:54 xxx.xxx.76.16
Dobrý den přeji všem chovatelům, chtěl bych poprosit o fota Vašich krmných pultů a pokud možno nějaké komentáře co by jste udělali jinak nebo proč právě takový pult používáte. Stavím voliéry a tuto část nemám promyšlenou a hledám inspiraci. Pomůžete ? Děkuji předem za slušné příspěvky Miky PS: Mé staré pulty které používám mi nevyhovují takže proto toto téma
cone (neregistrovaný) 29.06.2012, 12:17:07 xxx.xxx.67.3
v části svých voliér mám nainstalovány krmné pulty od výrobce, doplnil jsem je o spodní šuplíčky na odpad z krmení, další část voliér jsem vybavil drátěnýmí košíky na misky - mi osobně se tato varianta zdá (při troše dovednosti ) jako nejlepší a nejlevnější - pouze můj názor. odkaz na uvedené: http://papousci.chovzvirat.com/diskuzni-forum/kategorie-1/tema-10108/
Mikymil
Mikymil (9 příspěvků) 30.06.2012, 08:13:05 xxx.xxx.76.16
Děkuji pane Šiška tohle je opravdu moc dobré a jednoduché řešení. Misky sice umistovat na takový pult s plechu nechci ale to mám již vymyšleno tak že každá miska bude mít vlastní rámek tedy spíše obruč z 6mm drátu a před miskami bude bidlo. Má to brácha a je s tím spokojen a musím říct že jsem chtěl řešit spíše ten nepořádek pod miskami a tohle je super jednoduché řešení. Díky Miky

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.