Aktuálně: 4 835 inzerátů175 153 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Žebříčky stavda hnízda

Tomáš (neregistrovaný) 11.07.2012, 13:07:26 xxx.xxx.221.138
Dobrý den chtěl bych se zeptat zdali by mohlo vyhovat tohle hnízdo pro zebřičky. Už do něj udělali výstelku ale zdá se mi aby nebylo malé v případě mladých. Je zastavěné az skoro po okraj otvoru tak, že když do ní sameček vletí je vidět celý. Myslíte že samička bude mít na vajičkách klid na sezeni? Popřípadě jestli jim mám ještě dávat hnízdní materiál. Děkuji za odpovědi.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 11.07.2012, 13:11:14 xxx.xxx.221.138
a poslední pohled na hnízdo
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 12.07.2012, 18:54:09 xxx.xxx.48.123
Dobrý den,koukám,že nikdo neradí,přitom je tu spousta odborníků. Já mám doma pouze párek zebřiček,ale co jsem tak nějak pochytila a vyčetla,tak za mě doporučuji budku s kulatým otvorem. Ony zebřičky hnízdí na spoustě místech,košíček bez vršku,takový jako máte na fotu i pouze výstelek na dně klece či voliéry,ale u těch košíčků,i toho jak mají vaše zebry je pak problém s vypadáváním malých když se začnou víc hýbat . Vystrkují hlavičky pro potravu a vypadnou. U budek s kulatým otvorem se to nestává http://zverimex.topfirma.cz/stranka-hnizdici-budky-477 Zkuste ubrat podestýlku,aby nebyla zároveň s vletovým otvorem,snad to bude stačit. jinak snad ještě někdo poradí :)
anonymní (neregistrovaný) 12.07.2012, 19:02:25 xxx.xxx.48.123
Ještě jsem zapoměla napsat,že na ifauně je spousta kutilů co vyrábí budky pro zebřičky za cca 35 Kč,tak aby jste kdyžtak nekoupil zbytečně draze,ten zverex jsem dala jen pro inspiraci :)
jena74
jena74 (10 příspěvků) 13.07.2012, 08:16:45 xxx.xxx.247.5
Dobrý den , buďte úplně v pohodě mě v této kukaňce hnízdí zebřičky vcelku bez problému oni si to vystelou vším co jim dáte k hnízdění a už jsem tam měl i 6 mladejch takže stačí zvolit správnou velikost .

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.