Aktuálně: 4 631 inzerátů177 941 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

Křepelka Japonská

Michal (neregistrovaný) 25.07.2012, 14:09:03 xxx.xxx.106.46
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaké krmení používáte pro křepelky. Já mám pět křepelek ve společné voliéře s exotama a nevím co dát křepelkám. Neví jestli stačí to co najdou na zemi. Díky za info.
anonymní (neregistrovaný) 25.07.2012, 16:40:11 xxx.xxx.105.3
Pokud chcete, aby Vám křepelky snášely vajíčka, musíte jim dávat "Kompletní krmnou směs pro nosnice N1",( tedy pro nosnice slepice). Ta N1 se nechá koupit ve Zverimexu nebo přímo v prodejně ZZN.
anonymní (neregistrovaný) 25.07.2012, 21:31:56 xxx.xxx.157.227
Dobrý den, já křepelky krmím granulemi pro nosnice smíchanými s granulemi pro krůty a pštrosy. Míchám půl na půl a přidávám ještě vaječnou směs, grit, proso a rybí moučku. Grit moc doporučuji, protože od té doby, co ho podávám jsem neměla "křapku" bez skořápky! Také mají rády bylinky, nasekanou trávu, vajíčka mravenců (kterých máme na zahrádce mraky) - spolehlivě je ve chvilce zlikvidují a červíky. Prý se jim dá dát i vařené maso - to jsem nezkoušela - od toho máme doma jiného strávníka... Mnoho zdaru! Katka

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.