Aktuálně: 4 665 inzerátů177 745 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Chov Alexandra Malého

Zbigniew (neregistrovaný) 14.08.2012, 17:03:59 xxx.xxx.56.18
Dobry den,chtel sem se zeptat,zda je Alexandr maly vhodny i do bytu,pokud ano,jak velka by mela byt klec a zda je lepsi koupit par,nebo jen samce ci samicku.dekuji za rychlou odpoved
fylip
fylip (1289 příspěvků) 14.08.2012, 17:43:56 xxx.xxx.162.247
Dobrý den, samozřejmě se musíte rozhodnout podle toho, co od páru/jedince očekáváte. Já jsem svůj odchov loni i předloni prodal do rodin i do chovu. S oběma rodinama v kterých tito alexandři jsou jsem v kontaktu, starší jedinec už mluví, i celé věty. Srozumitelnosti to samozřejmě není srovnatelné s velkými papoušky, ale nečekal jsem,l že by se naučilo vůbec něco. Oba ale byli ručně dokrmení. U staršího, který umí i takto dobře mluvit se už vybarvil kroužek, tudíž jde o samce. V rodině preferuje spíše sestřenici a tetu, bratrance se strejdou odhání. Musíte se rozhodnout podle toho, co od něj očekáváte. Jsou to krásní papoušci, i když už chovám jiné alexandry, stále o nich uvažuji, mít více místa, měl bych je znova.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.