Aktuálně: 4 886 inzerátů174 997 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Nabídka mladých andulek

Petrulla
Petrulla (33 příspěvků) 18.08.2012, 09:10:34 xxx.xxx.117.1
Dobré ráno,nedávno jsem tu psala článek Andulka přišla o oko. Všechno dobře dopadlo a všechny čtyři naše párečky zahnízdily.V jedné budce jsou už tři mláďata (zrovna v budce u našeho největšího proutníka který se dvořil všem samičkám,zadaným i nezadaným :) ).. ráda bych nabídla mladé andulky k odběru,možno tak od půlky září. Andulky jsou ve venkovní voliéře,krmím směsí prosa,vajíčkem,zeleným listím,ovocem a zeleninou,sépiová kost je andulkám stále k dispozici. Přikládám foto rodičů,fotky mláďat dodám časem,zatím jsou tři holátka :). V případě zájmu mě kontaktujte,buď tady nebo telefonicky - 774 871 489. Petra
Obrázek
cone (neregistrovaný) 18.08.2012, 12:19:05 xxx.xxx.67.3
dobré poledne Petrullo, asi by bylo vhodné podat inzerát, tady to nepatří - tedy jen ta nabídka mláďat s kontaktem, tady je jen diskuze, asi vám tady ten příspěvek upravím nebo sundám celý.
Orina (neregistrovaný) 18.08.2012, 20:40:17 xxx.xxx.52.1
Ona se totiž nabídka papoušků na diskuzi mine s účinkem a se zájmem kupujícího. Ten kdo má o andulku zájem určitě bude hledat nabídku v inzerci a ne v diskuzi. Zde totiž každý svého papouška má, tak se dotazuje jen na něco co se potřebuje k chovu dozvědět. Tady mláďata andulek určitě neprodáte.
Petrulla
Petrulla (33 příspěvků) 19.08.2012, 00:38:02 xxx.xxx.117.1
Dobrý večer, omlouvám se za nevhodný dotaz,došlo mi to po odeslání inzerátu. Nevadí mi když ho smažete,udělala bych to sama ale nenašla jsem zda to jde.
anonymní (neregistrovaný) 19.08.2012, 12:06:51 xxx.xxx.74.6
Nemyslíte, že je trochu skoro dávať inzerát ? Ešte sú to iba holátka, /ako píšete / neviete farbu, pohlavie a hlavne nie sú samostatné !
anonymní (neregistrovaný) 19.08.2012, 18:52:44 xxx.xxx.51.2
Možná chovatelka zkouší jen zájem kolik lidí by se na inzerát přihlásilo. Někteří zájemci pak vydrží až do úplného ostavení mláďat a pro papouška, který je už k odebrání si příjdou.
Petrulla
Petrulla (33 příspěvků) 21.08.2012, 14:40:14 xxx.xxx.77.140
Chtěla jsem dát inzerát dostatečně včas,nemám dosud s nabídkou andulek ve velkém zkušenosti,proto jsem ho podala už teď. Když si ho znovu přečtete uvidíte že nenabízím holátka nyní ale k odběru budou až se opeří a osamostatní :). Jinak děkuji za tipy a připomínky.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.