Aktuálně: 4 523 inzerátů178 443 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

náhlý ůhyn kačen

anonymní (neregistrovaný) 18.08.2012, 17:10:41 xxx.xxx.175.65
Dobrý den, mám doma čtyři týdny starou husokačenu.Dávali jsme jí jídlo a pravidelně mněnili vodu.A dnes odpoledne za mnou přiběhla dcera,že jedna husokačena umírá.Netušíte co jí mohlo být???Předem děkuji za odpověď.
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2012, 20:38:05 xxx.xxx.105.3
Ne, opravdu netušíme, tušit nemůžeme, a nemůže tušit ani veterinář. Vašemu dotazu chybí to základní, tj. výsledek pitvy, laboratorní rozbor vzorků trusu, krve, obsahu volete a střev a ostatních tkání a anamnéza, tj. popis onemocnění nejméně v posledních 14 dnech. Bohužel, takto bez jakýchkoliv údajů nelze žádnou příčinu nemoci stanovit. No, možná že "lze" (-: ), pokud by se o to pokusila věštkyně se skleněnou koulí, a Vy byste jí věřila (-: ).
Inuška (neregistrovaný) 22.08.2012, 09:19:15 xxx.xxx.73.81
Nechápu na co pitva,nebo rozbory.Kachna nejspíš ještě žije a pokud chcípne už to bude asi jedno na co.Nejspíš bych to tipovala na žabky
anonymní (neregistrovaný) 22.08.2012, 10:15:19 xxx.xxx.105.3
Inuško, tak Vy jste práve ten typ, hodící se na zcela nezodpovědně praktikovanou profesi, ať už političky, obvoďačky nebo veterinářky, vesměs dobře placených povolání." Všechno víte, všechno znáte", bez jakýchkoliv reálných informací a podložených faktů jste hned hotová s úsudkem, který vydáváte za jediný pravdivý. Kdyby všichni lidé byli takoví suveréni s přebujelým sebevědomím jako Vy, tak by nikdo nemusel studovat ani dělat žádné zkoušky a stát by hodně ušetřil. A Vy byste byla jedinou vševědoucí panovnicí, věštkyní a manipulátorkou lidu svého podřízeného v jedné osobě. (- :). Já tipuji, že jste úspěšná podnikatelka a finančně "za vodou". Ale číst vaše další komentáře NEBUDU; bylo by mi z nich "šoufl".
anonymní (neregistrovaný) 22.08.2012, 10:18:13 xxx.xxx.105.3
P.S.: Sice si netroufnu "tipovat" na co "chcípnete" Vy, ale určitě vím, že mi to bude j e d n o.
Inuška (neregistrovaný) 23.08.2012, 12:35:36 xxx.xxx.73.81
milý/á neregistrovaná,sám jste nejspíš z těch uvědomělých chovatelu pejsku a podobných mazlíků a o vesnici nemáte páru a s každým prdem běžíte k veterináři,což vám samozžejmě nikdo nebere.Lidé na vesnici kteří chovají zvířata na maso nic takového neřeší a uhynulý kus normálně zakopou,pokud tedy není podezření na vážnější chorobu.Na rozbory a pitvy nemají čas ani peníze!Mimochodem,nejsem ani podnikatelka,ani za vodou,takže tipovat vůbec neumíte.Navíc neznám a nevím vše,jen mám dost zkušeností
anonymní (neregistrovaný) 24.08.2012, 21:41:05 xxx.xxx.217.91
Na jakej debilní dotaz to tu reagujete ??? S těchto otázek bych se zescal fakt....a ještě se tu zbytečně hádejte.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.