Aktuálně: 4 580 inzerátů178 009 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

přivolání psa

anonymní (neregistrovaný) 02.12.2012, 19:57:58 xxx.xxx.16.18
Mám 5-ti měsíční štěnátko RTW. Začínáme s výcvikem umí povel: lehni,sedni,pac,drž atd. Vše jí jde bez problémů.Cvičíme povel "ke mně"..Když ji zavolám "ke mně" tak ke mně vůbec nechce jít.utěká mi , honí sousedovi kočky, stěká na auta , mazlí se s druhým čelenem rodiny - aby nemusela cvičit...A to i přes to že vruce držím ějaký pamlsek :( Pomožte mi prosím a poradte mi co mám udělat aby ke mnbez problémů přišla. děkuji
Alena (neregistrovaný) 03.12.2012, 05:44:27 xxx.xxx.213.45
Hi There, Predem blahopreji k Vasemu stenatku RTW.Povel "ke mne" trva delsi dobu, proto musim byt pro pejska ten nejzajimavejsi a nejzabavnejsi pan/panicka.Zacnu s volnym delsim voditkem ci pradelni snurou na povel privolani.Ne kazdy pes vam pujde venku po pamlskach, zkusim micek ci dalsi oblibene hracky schovane v me kapse.Nejefektivnejsi je trenovat psa ci stene nekolikrat denne nez 15-30 min jednou denne, pes proste prestane mit zajem. Povel ke mne zacinam v parku ci volnem prostranstvi kde je mene lidi ci provoz aut, pozdeji pridavam a beru psa kde je vetsi provoz ci hlucnost.Vzdy mam psa na voditku, necham psa cuchat ci explorovat a obcas ho behem prochazky privolam-pochvalim a dam mu micek. Pokud prestane mit zajem micek odeberu a schovam do kapsy. Pokud vase stene honi kocky, steka na auta musim stene zacit opravovat, protoze honit a chytit je geneticky.Musim tedy odvratit pozornat na sebe at uz hrackou ci pretahovanim, cokoliv o co ma vase stene zajem.Kazdy pes je individual!
anonymní (neregistrovaný) 04.01.2013, 21:45:41 xxx.xxx.16.18
Jeste bych potrebo poradit :) Povel uz zvlada docela dobre ale .. Velice dobre zabira ten micek ,opravdu ma o nej vetsi zajem nez o pamlsky . Pokud ma nejakou hracku ta neprijde -vubec me nevnima :(A kdyz jdeme na prochazku a pustim ji tak prede mnou zacne utekat a hce se se mnou hrat...Co mam delat ???Zkousela jsem pistalku ale vubec ji nevnima a dla si co chce.Ale kdyz ji mamna voditku tak jde pekne u nohz , netaha a vnima me . Je to normalni (je jeste stene) a nebo z toho casem vzroste. Moc dekuji za odpoved :))

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.