Aktuálně: 4 866 inzerátů175 090 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Vzácnější druhy alexandrů

fylip
fylip (1289 příspěvků) 04.02.2013, 13:28:09 xxx.xxx.162.247
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak jsou na tom u nás se zastoupením vzácnější druhy alexandrů, vzácnějšími mám na mysli alexandry duhové, smaragdové, holubí a dlouhoocase. Jak jsou na tom se zastoupením jak u nás, tak v zahraničí, také by mě zajímaly jejich ceny. Předpokládám, že nejlevnější a nejvíce zastoupení jsou alexandři šedí holubí, ale dal? O zbývajících druzích není ani tolik informací. Předem díky za odpovědi.
cone (neregistrovaný) 04.02.2013, 14:02:43 xxx.xxx.156.5
Ahoj Filipe, holubí alex. patří mezi mé favority a určitě někdy budou u mne létat, cena je kolem 20 tis. kč za mladý pár, lehce podobní ale menší smaragdoví se hýbou někde kolem 40 tis za pár/ ti se u nás i odchovávají/, stejně drazí jsou i dlouhoocasí /snad by u nás i měli být, vím o člověku co je odchovával od více párů, ale už je nechová/, no a na závěr duhoví?- pro laika snadno zaměnitelní s rudohlavými, rád bych šel i do nich, no vyskytuje se po Evropě mnoho kříženců s rudohlávky, jinak cena čistých by měla být na 20 tis. za pár. na foto stažené z int. pár šedých / malabarských/
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.