Aktuálně: 4 647 inzerátů177 469 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

papouščí video

anonymní (neregistrovaný) 27.02.2013, 12:22:02 xxx.xxx.24.204
krasny priestor ale zakaci su nejaki smutni :(
Zdenka Burdková (neregistrovaný) 27.02.2013, 12:26:13 xxx.xxx.189.110
Příjemné video?spíše bych řekla otřesné video!Chudáci žakoušci takhle je týrat.Z
cone (neregistrovaný) 27.02.2013, 13:02:55 xxx.xxx.156.5
4 nereg - smutní?jako že nevykládají vtípky? mě se zdají naprosto v pohodě 4 Zdenka - otřesné video? čímpak je týrají? malým prostorem, suchým vzduchem? nevyhovujícím krmnením? asi bych rád viděl vaše podmínky chovu 4 Petula - máš pravdu, je to příjemné pokoukání na papoušky v prostorné společné voliéře. Viděl jsem jej poprvé před pár měsíci a také mě velmi nadchlo.
Peťula (neregistrovaný) 27.02.2013, 14:36:43 xxx.xxx.38.103
No když kliknete pod videem na odkaz autora obsahující 10 videí v různém časovém horizontu. Večer si k tomu přes překladač dohledám historii. Teď mi šlo opravdu jen o ten prostor :-)
Zdenka Burdková (neregistrovaný) 27.02.2013, 16:35:10 xxx.xxx.189.110
Voliéra je to rozhodně krásná o tom nepochybuji,ale proč potom jsou někteří ti ptáci tak vyklovaní?to nechápu.Já doma žádného velkého papouška nemám,ale měla jsem za to,podle toho jak se všude dočítám,tak šťastný papoušek je zdravý papoušek.U toho videa jsem měla jen pocit,že je tam asi dost dominantních papoušků a ti týrají ty slabší.Proto to týrání.Já nevím,ale myslím si,že kdyby se to stávalo v mém chovu,asi bych ty agresory nebo ty bolavé ptáky nějak izolovala.Ale je pravdou,že s tím nemám zkušenosti,je to jen můj názor.Z
Zdenka Burdková (neregistrovaný) 27.02.2013, 17:11:42 xxx.xxx.189.110
Tak jsem si ty videa dala do překladače(ja s iternetem nejsem moc kámoška musela mi pomoct dcera),teď už chápu proč jsou tak vyškubaní.Je to útulek pro papoušky a tam je dávají dohromady.V tom případě se za svoji zbrklou reakci omlouvám.Nemám ráda,když se někomu ubližuje ať už jou to lidi nebo zvířata,jsem pak jak kohout.Z
cone (neregistrovaný) 27.02.2013, 18:09:03 xxx.xxx.156.5
4 Zdenka - když si dáte práci a vyhledáte více útulků pro papoušky / nejen pro žaky/ nabydete stejného dojmu jako já - že v případě odkazu který vložila Petula se o nadstandartní umístění.
Peťula (neregistrovaný) 27.02.2013, 18:16:56 xxx.xxx.6.82
A to já si taky stihla všimnout, že jsou tam někteří po škubnutí, ale působilo to na mě dojmem rekonvalescence. Proto mě nadchla zarostlá voliera takových rozměrů. Jinak jsem nevzdělanec a s angličtinou bohužel kamarádím pouze přes překladače, a na to nebyl čas. Co já bych za to dala moci zastavět něčím takovým celou zahradu, a nemuset počítat každý metr pletiva na vysněnou šestimetrovku.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.