Aktuálně: 4 849 inzerátů175 210 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

papoušek senegalský a budka?

mates (neregistrovaný) 28.02.2013, 14:21:39 xxx.xxx.207.194
Budu si kupovat papouška senegalského a chci se zeptat jestli mu mám pořídit budku do menší voliery,kterou budu mít v obýváku,někde jsem si četl,ze je to pro jednoho papouška vhodné,že si tam může zalést,když chce mít klid atd.Jestli ano,jaké rozměry by budka zhruba měla mít a jak velky otvor?Děkuji
cone
cone (1412 příspěvků) 28.02.2013, 21:18:08 xxx.xxx.156.5
Myslím že budka u ručně dokrmeného a krotkého senegalce nemá nějaké opodstatnění,ale je šance že ji navštěvovat může. Velikost snad 20 x 20 x 30, otvor 6-7cm, asi je jedno zda ležatou či stojatou. V obýváku předpokládám tv, tak bych udělal zástěnu ať má v noci klid, nebo ještě lépe - umístit voliérku do jiného pokoje, ale předpokládám podle dotazu že nemáte jinou možnost umístění.
mates (neregistrovaný) 28.02.2013, 22:48:47 xxx.xxx.239.82
Volieru mohu umístit ješte do prázdného pokoje,ale to by s námi papoušek nebyl v kontaktu,což mi nepřijde jako dobrý řešení.Právě kvůli tv jsem dotaz psal,od klece je vzdálena cca 2,5 m,tv není přímo naproti kleci,ale spíš vedle ní.(jinam jí dát v obýváku nemohu)Spíš to vyřeším tak,že na bok voliery udělam nějakou zástěnu,jak píšete.Díky za odpověď

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.