Aktuálně: 4 874 inzerátů175 139 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

alexandr malý

Honza (neregistrovaný) 10.04.2013, 16:37:19 xxx.xxx.157.1
Dobrý den, v prosinci jsem si zakoupil alexandra malého který byl narozen v červnu 2012. Byl jsem nedočkavý a alexandra jsme prostě musel mít za každou cenu, což se mi projevuje jako chyba že jsem si nepočkal na jaro. Alexandr je už drobátko klidnější než byl, sice to není žádna sláva, ale bohužel..je to papoušek který byl do té doby něž jsem si ho přivezl ve volieře s ostaními druhy. Rád bych se zeptal, zda mam nějakou šanci na slušné ochočení, aby se trošku uklidnil. Možná to vyzní divně, ale pokuď kolem něj projdu, a nepodivím se na něj je v klidu, jakmile na něj otočím hlavu, splaší se a frnkne pryč. Mám nějaké šance na slušné ochočení, aby se nebal, bral aspoň jídlo z ruky? nebo už takový zůstane jak si zvykl u rodiču? Děkuji.
nomis
nomis (245 příspěvků) 21.04.2013, 11:07:47 xxx.xxx.80.240
Dobrý den, nechci Vám brát falešné iluze,ale myslím,že za tohoto stavu je už ochočení víceméně nemožné. Pokud by se Vám to přeci jenom podařilo,tak by Vás to stálo neskutečně mnoho sil a spoustu stráveného času se samotným papouškem. Pěkný den a mnoho ůspěchů
anonymní (neregistrovaný) 07.05.2013, 07:50:37 xxx.xxx.16.1
Dobrý den, já si koupila alexe ve zverimexu. Bylo mi ho líto, jak tam jen tak smutně seděl, ve zbídačeném stavu. :-( Tehdy jsem si myslela, že to žádný mazel nebude, není ručně dokrmený, bůhví, jakou měl minulost a možná i uhyne. Přesně jak píšete-nemohla jsem se něho ani podívat! Dnes, po 3 letech je to neskutečný mazel, neustále je u mě, když si přes den lehnu, tak spí se mnou na polštáři a kde jsem já, tam je i on. Nijak jsem ho necvičila, netlačila jsem na něho. Nechala jsem ho volně a on sám za mnou jednoho dne přiletěl. Pochopil, že mu nechci ublížit.Vím, že i papoušek je každý jiný, ale neztrácejte naději. :-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.