Aktuálně: 4 793 inzerátů175 678 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Korarela chcholatá

Lucka (neregistrovaný) 01.05.2013, 16:57:27 xxx.xxx.148.117
Prosím můžete mi někdo vysvětlit agresivní chování samicí vučí savcovi . Pouze ho k sobe pustí když se chce pařít ani na hnízdě se nestřídají.
anonymní (neregistrovaný) 01.05.2013, 20:02:11 xxx.xxx.110.104
A jste si jistá, že je to pár?
Mona241
Mona241 (81 příspěvků) 02.05.2013, 12:42:35 xxx.xxx.106.152
Tak když se spolu páří, tak to snad pár bude ne ? ;-) Lucko, některé samice jsou prostě takové. Už jsem se s tím setkala i u svých kakariki. Asi s tím nic nenaděláte. Je to v povaze každého jedince.
Katka (neregistrovaný) 02.05.2013, 14:21:32 xxx.xxx.88.129
Sexovat mozu aj dvaja samci-niekde som o tom uz davnejsie citala.
Lucka (neregistrovaný) 02.05.2013, 21:53:14 xxx.xxx.148.117
Tak asi dva samci to nebudou když my samice vyvedla minulí rok jedno mládě se stejní samcem se kterým je. Jinak bych se na to neptala a jasně to tam píšu,že samice je vůčo samcovi agresivní Katko. A Monice Fojtkové děkuji.
Katka (neregistrovaný) 03.05.2013, 13:15:02 xxx.xxx.88.129
Ja len, ze tam nikde nebolo spomenute, ze uz mali mlada.... Ale v pohode. Ja tiez momentalne riesim moje korely. Paria sa uz osmy den, aj sa celkom k sebe chovaju do pohody. Vajicka este zatial ziadne. To su nase prve pariace vtaky a neviem ani, kedy prestanu sexovat a kedy bude nejake to vajko popripadne. Na kazdom fore je to napisane inak. Niekde ze za 7-10 dni, inde ze az za 14 dni....ani som sa nikde nedozvedela, ci sa to pocita od prveho parenia, alebo od posledneho. vsetko by bolo ok, az na to, ze u nas je samcek cely cas v budke. Prehrabuje tam, niekedy sedi. Vonku vyjde iba ked ho svojim pistanim zavola samicka na sex, potom sa vycisti, nadlabe a sups nazad do budky. Je to normalne? On ma 1,5 roka a samicka je o rok starsia. Bojim sa aby nezacala znasat na dno klietky, ked budka je takmer vzdy zabrana samcom. Je v nej sice dost miesta aj pre oboch, ale samec zalezie dozadu a ked vojde ona na chvilocku, sedka len pri otvore chvilinku a neviem, ci ju on vyzenie, alebo preco ide ona hned von. Dufam, ze ked daco znesie, tak jej to ten pnacik nerozbije, ked bude vychadzat vonku. Teraz sa isli preletiet. Ani proso ho uz nezaujima. Inokedy si isiel za nim nohy dolamat ked videl, ze vyberam klasok, ako sa tesil.... Mam aj klietku navyse, ale oddelit ich moc nechcem. Ked nie su spolu, ona strasne za nim pisti. Neviete niekto poradit, co mam urobit, aby ju nechal ist samu do budky a on by ostal vonku? A kedy vlastne moze zniest to prve vajicko? Dakujem a prajem pekny den

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.