Aktuálně: 4 645 inzerátů177 453 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

kakariky- páření

anonymní (neregistrovaný) 17.02.2008, 18:08:36 xxx.xxx.64.118
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat když muj samec se dnes pářil se samici a nemohl se tam nejak trefit porad padal a tak se to opakovalo asi 2 minuty myslite ze to uspesne bylo to pareni?
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 17.02.2008, 18:22:09 xxx.xxx.168.20
Dobrý den ptáci se páří častěji a někteří i několik minut denně. Je určitě nezkušený, ale určitě se mu to povede. Pokud ho samozřejmě nebudete rušit častými návštěvami. Moji kakarici se páří přede mnou, když krmím a nic to s nimi nedělá. Jsou prostě na mě zvyknuti, můžu si je i při tomto procesu fotit. Neházejte flintu do žita a buďte trpělivý.
anipero (neregistrovaný) 11.11.2008, 19:57:43 xxx.xxx.222.66
dobry den moji kakarici na sobě porat sedi a spodni vydava zvuky jako:daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 11.11.2008, 20:49:16 xxx.xxx.88.30
Samice při páření vydává specifické zvuky.. Tneto zvuk sem zaznamenal pouze při páření...
Moji kakarici se páří také přede mnou, naprosto bez zábran, zkoušel jsem se i "nalepit" na pletivo jestli jim to bude vadit a vůbec nic.. Jako bych tam nebyl, já je vůbec nezájímám.. Trvá to vždy od 1 minuty délé.. Mám fotky i nějaké video.. Že se jim to napoprvé nepovede, tak to se nic neděje, hlavní je podle mě že se o to vůbec pokoušejí je to známka že se mají dobře a harmonizují.. Určitě se nakonec povede a bude vše ok..
Já si nebyl jist jeslti jsou vajíčka oplozna tak sem si jedno vzal a dal ho pod žárovku asi na 4 dny a poté jsem viděl že je oplozené, krásně byly vidět žilky.. Zkuste pokud budou mít vejce.. Potom si můžete být jist jak to s nimi je.. ;)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.