Aktuálně: 4 577 inzerátů178 005 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

Venčení štěněte

Cairo
Cairo (1 příspěvků) 14.08.2013, 12:21:47 xxx.xxx.166.254
Dobrý den, mám 3 měsíčního pejska NO a nechce se venčit na procházkách. Když jsem si pejska přivezla, na noc byl se mnou v pokoji a přes den na zahradě (asi první 3 týdny). Venčit jsem ho chodila právě na zahradu, někdy s vodítkem, někdy bez. Teď je nonstop na zahradě a potřebu vykonává jen tam. Když jdeme ven, zajímají ho jen různé pachy a hledá, kde by co sežral... Za tu dobu jen asi dvakrát udělal na procházce hromádku, za což byl pochválen. Vyčůrat se ale nechce. Podařilo se mu to jen jednou, když jsme byli pryč tak dlouho, že už to nemohl dále vydržet. Následovala zase obrovská pochvala a pamlsek. Dnes jsem ho sledovala a když jsem viděla, že chce na velkou, zapla jsem ho na vodítko a šla za branku. On ale zase čenichal a potřebu nevykonal. Chodila jsem s ním na vodítku po zahradě, když zase zaujmul postoj, odnesla jsem ho ven. Tak to bylo asi třikrát, pak už začal být zoufalý, tak jsem ho nechala udělat bobek na zahradě na vodítku, aby si nemyslel, že přede mnou nemůže. Pak jsem ho opět vynesla za branku. Asi jsem si to zavinila sama tím počátečním venčením na zahradě. Chci se teda zeptat, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti. Četla jsem, že někdo radí po vykonání potřeby venku chválit, někdo zase nekomentovat.. Co myslíte?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.