Aktuálně: 4 812 inzerátů175 565 diskuzních příspěvků17 767 uživatelů

SOUČASNÁ ÚROVEŇ DISKUZE

cone
cone (1412 příspěvků) 29.09.2013, 09:20:33 xxx.xxx.156.242
Dobrý den, odstranil jsem z vlákna Eklektus - škubání peří a z dokrmování ar několik příspěvků, které spíše napadaly přispívající, nebyly v žádném případě přínos pro daná témata. Samozřejmě se zvedla vlna nevole ke mně a k dalším pisatelům. Prosím výhrady k mé osobě či mé činnosti směřujte na můj meil, rád si s váma podiskuji a vyměním názor. Chtěl bych vás všechny požádat, abychom zde vynechali osobní napadání - chápu že to populární trend dnešní doby, Zkuste na některá témata - třeba dokrmování ary nebo nynější eklektus - reagovat jen ti, kteří máte skutečnou praxi z chovu nebo jste alespoň držiteli daných méně běžných druhů. Příspěvky někoho zesměšňující a ne k tématu, nesmyslné inzeráty a inzerci vkládanou do diskuzních vlákem budu odstraňovat. Jinak ještě k IP adresám - vážený, máte v tom bramboračku, z IP adresy se dá toho vyčíst trochu více než jen kombinaci čísel. Děkuji vám všem za pochopení, šiška ol.
Orina (neregistrovaný) 29.09.2013, 21:57:33 xxx.xxx.33.210
Já jsem zaznamenala smazání *hendicapovaný senegalec* Bylo to o tom jak dveře papouškovi přibouchly nohy. Sice trochu horor, ale na druhé straně poučné i pro ty, kteří takovouhle záludnost s průvanem dveří ani netuší. Bohužel pisatelka to v diskuzi podala trochu naturalisticky, proto asi smazání celého příspěvku. Jinak k diskuzím mohu říct jen to, že kdyby ti, co mají málo zkušeností víc o papouškách četli, jeli na nějakou burzu a tam hodili slovo s chovateli, tak by ubylo - promiňte- přiblblých dotazů. Každý nějak začínal, ale před 20-ti 30-ti lety jsme takové množství informací a internet neměli a jak jsme jako chovatelé pokročili v chovu. Dnes se to musí každému servírovat přímo na talíř, aby něco o chovu pochopil. A nejvíc mi vadí, že někteří buď nemají čas nebo nechtějí ochočit si ani andulku vylétlou z hnízda a musí jí mít ručně dokrmenou. Ale to už je na jiné téma.
cone (neregistrovaný) 30.09.2013, 08:33:14 xxx.xxx.156.242
Jinak ještě pro vysvětlení, promazávat můžou ještě i další- se seneg. nemám nic společného. Nenamítám nic i proti úplně laickým dotazům - tedy pokud nejsou myšleny jako provokace ostatním. Ale odpovědi zešměšňující ( a anonymní, jak jinak!) jsou na nesprávném místě a já je tady nebudu nechávat. Hádat se klidně můžou případní zájemnci na iFauně, tam se maže sporadicky a vždy se to nechá pořádně rozjet.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.