Aktuálně: 4 841 inzerátů175 674 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Papousek konzsky-mazlicek

stewe
stewe (50 příspěvků) 29.09.2013, 09:43:44 xxx.xxx.8.2
Dobry den,vidim na diskusi ze se hodne probiraji papousci afriky:)chtel bych se zeptat jaci jsou p.konzsti mazlicci?povahove atd..?rad bych si v budoucnu poridil rucne dokrmene mlade jako mazlicka..!predem dekuji za odpovedi:)a jak se pohybuje cena rucne dokrmeneho?diky moc stewe
cone (neregistrovaný) 29.09.2013, 11:36:45 xxx.xxx.156.242
Dobrý den, několik desítek konžských jsem dokrmil, jako mazlíčci - chováním jsou fajň, jsou dost potom vlezlí a hodně kontakt vyhledávají, mluvením ovšem s žaky srovnatelní nejsou. Dva velice krotké dokrmené jedince jsem jsem si nechal doma, nechal jsem je ve větší voliéře, pak jsem se jim tak moc nevěnoval - jen podrbání na hlavičce a nějaká ta dobrota z ruky, stali se z nich příjemní chovanci ve voliéře, nebáli, přilétali na zavolání, ale vystačili si sami. Později jsem k nim přidal zakoupenou samičku-ti mí se ukázali jako dva samci. Jednoho jsem přenechal dále do chovu a po tom "svým" mám již i odchov, nyní tento pár složený z mého krotkého samce a samice odchované pod rodiči sedí opět na třech vejcích. Cena se nyní pohybuje u ssp. fantiensis kolem osmi tisíc, u ss. gulielmi a něco výše, ale dest by neměla (snad?) překročit.
Obrázek
stewe
stewe (50 příspěvků) 29.09.2013, 12:47:12 xxx.xxx.9.2
Dekuji za odpoved Cone:)vy ste prosim vas odkud?budete zase dokrmovat fantiky?ja sem z Krkonos ale tu cestu bych objetoval..treba se dohodneme:)
cone (neregistrovaný) 29.09.2013, 13:22:56 xxx.xxx.156.242
Já jsem kousek od Ostravy - z Bohumína, pokud budou, b udu je odebírat po Lysé, tj.cca za měsíc
anonymní (neregistrovaný) 02.10.2013, 10:03:57 xxx.xxx.0.6
Mám taky samečka papouška konžského,ručně dokrmeného,ochočeného,je to velký mazel,pořád vyžaduje drbání,vím,že to mluvka nebude jako žako,ale kdy začíná konžský mluvit?Ten můj má 8 měsíců.
Obrázek
cone (neregistrovaný) 02.10.2013, 23:21:12 xxx.xxx.156.242
toto je moje nyní desetiměsíční odchovaná samička, foto od nového majitele
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 03.10.2013, 08:05:04 xxx.xxx.0.6
Krásně vybarvená,to ten můj kluk se teprv začíná vybarvovat
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.