Aktuálně: 4 815 inzerátů175 567 diskuzních příspěvků17 767 uživatelů

Kakadu uceni se napit

Cs (neregistrovaný) 25.10.2013, 02:10:26 xxx.xxx.36.171
Dobry den chovam kakadu bileho jiz 8 let pred par lety zacal byt kakadu jaky ma byt vse nici a v kleci mi nevydrzela ani kovova miska s pitim od te doby kakadu pije rucne musim mu prinest konvici s vodou a dat mu napit. Nyni jsem se rozhodl ze ho zas naucim pit samostne. Proto se se vas ptam mate nejaky rady jak na to ? Dekuju
cone
cone (1412 příspěvků) 25.10.2013, 07:44:47 xxx.xxx.156.224
Váš kakadu určitě nezapomněl sám pít, jen si vyřešte z čeho ho budete napájet aby misku neničil. Problém vidím jen v té kleci - tam mnoho možností na změnu či na jinou misku na vodu není.
anonymní (neregistrovaný) 25.10.2013, 12:51:41 xxx.xxx.36.171
Je mi to jasne nic jineho nez kovova miska neni nevim jak ji mam pripevnit vse proste nejak rozebere dal jsem mu na dno klece velkou sklenenou misku se kterou se mu blbe manipuluje uz ji tam mam treba rok ale mam za to ze z toho moc nenapije zda se mi ze ji bud ignoruje ( boji se) nebo se mu neudrzi voda v zobaku nebo proste nevim to ze nepije sam je proste obcas problem nerikamcze se to stava casto ale proste obcas clovek nema cas hned po praci jit domu z tohoto duvodu se snazim projit na jine reseni...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.