Aktuálně: 4 931 inzerátů174 232 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Alexandr malý

Vl.Hajdilová
Vl.Hajdilová (5 příspěvků) 10.12.2013, 09:00:53 xxx.xxx.37.170
Potřebovala bych poradit dostala jsem Alexandra malého jako dárek. V neděli jsme ho dovezli. Mám obavy, ještě se ani nedotkl zrní.pil jen vodu Co vím od prodejce byl ve voliéře zřejmě ne sám.Myslím si že teskní snážím se na něj mluvit a celý den jsme spolu mám ho ve větší kleci není tak velká jako voliéra.Přemýšlela sem i o tom zkusit ho pustit mám dojem že je ještě brzy.Prosím poraďte děkuji veselé vánoce všem
anonymní (neregistrovaný) 10.12.2013, 20:45:58 xxx.xxx.247.110
Treba ho nechať v klude aby si zvykol na nové prostredie a stale ho nepozorovať,potom sa aj nažerie.Keď začne zobať potom sa k nemu pomaly priblyžovať vždy iba do takej vzdialenosti kym nezačna ustupovať,z klietky ho pustiť najskôr po tyždni a naspäť kym sa boji ho dávať na paličke.Nech sa vám darí.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 10.12.2013, 22:09:56 xxx.xxx.162.247
Přesně tak. Co ještě doporučuju, je dát žrádlo co nejblíže bidýlkům. Nemusíte rovnou celé misky,stačí jeblka mezi mřížky, senegalské proso atp. nemusíte se ničeho bát, u mě amazoňani začali žrát až 4,5 dne po přemístění.
Vl.Hajdilová
Vl.Hajdilová (5 příspěvků) 18.12.2013, 20:28:31 xxx.xxx.37.170
Děkuji za rady. Přeji hezké a klidné vánoce.Stále se mě bojí závratnou rychlostí se snaží napodobovat slova je to úžasné jmenuje se Riki chtěla sem jednoduché a krátké jméno to r mu sice moc nejde dokáže říct svoje jméno je úžasný.Sem klidná má rád mrkev,a salátovou okurku podařilo se mi dostat do neho aspoň trochu zeleniny sem ráda aspoň něco.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.