Aktuálně: 4 666 inzerátů177 668 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

spolecny chov

Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 27.02.2008, 17:57:38 xxx.xxx.182.2
Ještě pro neregistr:Co chováte Vy?Já to možu napsat.senegalci jsou pro neatraktivní druh.ale jen pro mě.to je jen moje věc co si o kterém druhy myslím, tak nevím proč mě nereg. napadá.Nevím vůbec co je mu do toho co si o čem myslím.Každý má jiný názor, takže je to celkem zbytenčé takhle se mě snažit slovně napadnout.
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 27.02.2008, 23:37:35 xxx.xxx.168.20
Pane Říha máte pravdu je to vaše věc a váš názor. Já jen tvrdím, že je to špatný názor. Je možné, že se najdou i 10 letí co mají takové názory. Beru je jen s rezervou a to samé by měl udělat i tazatel. Jak zde podotknul jeden přispěvovatel, tak pan Vošický senegalce má ve voliéře na spárování to samé je i například v Loro parku s Arami. Je možné, že se snesou, ale opravdu v prostorné voliéře dejme tomu 5x5 mětrů, ale já osobně bych to prostě nerisknul a pokud je někdo nezodpovědný a rád riskuje tak nádherné ptáky, kteří se vám prostě nelíbí, tak je to čistě jeho věc, ale já takové lidi neuznávám. Jinak nic proti.
anonymní (neregistrovaný) 29.02.2008, 08:30:18 xxx.xxx.168.20
Jen dodám ,,p. Plazner umístil senegalce do voliéry 2x1x2m, v jejimže sousedství byli alexandři růžoví vousatí. Samec papouška senegalského se k nim podhrabal a oba alexandry vážně zranil.´´ (M.Vašíček - papoušci Afriky a Asie).
Nedovedu si představit co by snimi udělal, kdyby byl společně snimi ve voliéře.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.