Aktuálně: 4 985 inzerátů174 058 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

je to nemoc-korela????...

anonymní (neregistrovaný) 25.12.2013, 16:45:49 xxx.xxx.70.146
Nie choroba to nie je, ale je to genetická vada. Takí vtáci by nemali byť zaraďovaní do chovu,ale drvivá väčšina chovateľov koriel tak nečiní. Táto vada sa vyskytuje hlavne u žltých a lutín, je temer nemožné vidieť korely týchto mutácií bez lysiny.
Petr Lněnička (neregistrovaný) 07.01.2015, 18:10:38 xxx.xxx.4.166

Dobrý den, mám doma korelu nevím jak je stará mám jí doma od srpna včera byla ješte dobrá ale dnes jak kdyby ztratila hlas snaží se zpívat ale mejde jí to a vydavá jen potichu takove zvuky a navíc má prujem a celou dobu sedí na zemi.Nevím co stím mám dělat a jestli je to nějaká zima nebo jestli je nachlazená. Moc děkuji Petr

Verca (neregistrovaný) 07.01.2015, 19:27:18 xxx.xxx.103.186
Nejspise ma zanet ve strevech, kazdopadne urcite bych s ni zasla k veterinari. Ten vam alespon presne urci co se s ni deje, nez abyste to tu letmo urcoval po internetu. Prujem jen tak ze zimy mit opravdu nemuze. I kdyby byla jen nachlazena, stejne jdete k veterinari, protoze nikdy nemuzete vedet. Omlouvam se za psani bez diakritiky, ale jsem na mobilu a tady mi to nejde. Drzim.palce, at se vam korela vyleci :)
Petra (neregistrovaný) 04.02.2015, 09:24:21 xxx.xxx.162.103

Dobrý den naše korela dnes nežere je spavá a když se napije vody něco vyzvrací.Pak třeba zase ne,NEMÁ ZÁJEM O JÍDLO A ANI NEKŘIČÍ.vČERA PROKŘIČEL PREJ CELÉ ODPOLEDNE A V PONDĚLÍ NEUSTÁLE ZÍVAL.pROSÍM O RADU DĚKUJI pETRA sUSOVÁ


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.