Aktuálně: 4 575 inzerátů178 135 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů

Afrika X Amerika?

Jaromír (neregistrovaný) 17.02.2014, 14:25:30 xxx.xxx.238.220

Dobrý den,chovám amazońany,marakány a aratingy.Chtěl bych pořídit pár žaků.Mám voliéry s vytápěným záletem,páry na sebe nevidí.Myslíte,že silný křik ameriky nebude rušit žaky třeba v chovné sezoně?Máte s chovem těchto druhů vedle sebe někdo zkušenosti?Děkuji za odpovědi.

Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 17.02.2014, 18:08:27 xxx.xxx.112.26

Síce nemám s tým osobné skusenosti,ale poviem Vám svoj názor.Pokial si kúpite mladé žaky a tie pravdepodobne skôr ako 5 ročné nezahniezdia tak si myslím že tých 5 rokov absolútne stačí na to že si na kadejaký krik ostatných vtákov zvyknú.Ale je to môj názor nevravím že to musí fungovať.V chove žakov som síce začiatočník venujem sa im tretí rok,ale v jednej miestnosti kde mám 2 páry žakov mám v tretom boxe pár alexandrov malých ktorý kričia ako blázni a ešte dva páry ag. škraboškových. zjavne to žakom nevadí kedže jeden pár má akurat v budke 4 mladé a druhý pár sedí na vajciach. Nech sa darí

cone (neregistrovaný) 17.02.2014, 19:43:41 xxx.xxx.156.224

Před mnoha léty jsem do místnosti kde mi obvykle hnízdilo několik párů senegalců přidal jeden dospělý pár pyrur modrobradých - cruentát, no a celá zimní sezony byla v ...

Momentálně mám mezi dvěma páry pap. konžských jeden pár amaz. kubánských a nic se něděje, konžští hnízdí a vyvádějí mladé, žakové, kteří jsou o 4 voliéry dále jsou však už druhou sezonu bez snůšky - předtím po tři roky měli mladé. Takže pokud nemusíte - nemíchejte papoušky s různými požadavky.

 

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.