Aktuálně: 4 581 inzerátů178 021 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

rvačka psů

Eliška Z (neregistrovaný) 26.05.2014, 09:25:39 xxx.xxx.212.186

Dobrý den,

mám doma dva psy, čtyřletého jorkšírka (3kg) a ročního křížence jorkšíra (6kg). Vždycky spolu dobře vycházeli, ale zhruba před 3 týdny se hodně porvali a od té doby se nesnesou. Jakmile se uvidí, hned se rvou, proto je držíme celé dny od sebe. Rvačky vyvolává spíše ten malý jorkšír, protože byl od toho většího hodně pokousaný. Poslední dobou už se ale nesnášejí oba. Prosím o radu, jak tyto psy uklidnit. 

J.M. (neregistrovaný) 27.05.2014, 06:01:30 xxx.xxx.168.107

Pochybuji, že existuje nějaká možnost Vaše dva psy spolu opět spřátelit. Možná, že hlavní příčinou je asi to, že jsou dva. Takže řešení: 1) Budete muset oba psy už nadále trvale držet každého samostatně. 2) Nebo jednoho ze psů musíte darovat někomu z příbuzenstva nebo do psího útulku. Psy si dobře a natrvalo pamatují, kdo jim ublížil. V přírodě ve rvačce "poražené" zvíře z bojiště uteče a svému silnějšímu sokovi se už navždycky nadále vyhýbá.

Honza (neregistrovaný) 03.06.2014, 17:34:08 xxx.xxx.248.217
Odpověď na příspěvek uživatele Eliška Z z 26.05.2014, 09:25:39

Vím, že se některým lidem nemusí zamlouvat a že jsou lidé, které ho buď nesnáší nebo milují, ale nechci tu strhnout debatu o něm a tím myslím o Cesarovi. Ale jen jsem chtěl vnést trochu naděje pro autora článku, že Cesar Millan to dokáže.

Teď nevím přesně jaké je to video, ale na youtubu pod ZNALEC PSÍ DUŠE ho naleznete.

Popřípadě zkuste nějakého českého znalce. Kamarád se tím také zabívá a běhá se psy, které se dřív prali a jsou to vše "bojová" plemena.

terr (neregistrovaný) 05.06.2014, 15:43:01 xxx.xxx.148.13

jj,  Cesar Millan je opravdu boží. ale museli by jste se podívat na více videí. Pouštím si to na youtube vždy když češu našeho chlupáče, je trochu větší takže mi vyčesávání zabere celý díl :D  takže pokud máte yorka.... Myslím že při česání si to můžete také pustit. Pokud teda nejste ten kdo z jokšírů dělá ty hnusné psy a stříhá je :p


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.