Aktuálně: 4 791 inzerátů176 087 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Korela nakladla vajíčko a teď "řve"

Terka (neregistrovaný) 03.06.2014, 20:00:09 xxx.xxx.208.16

Ahoj všichni 

Potřebovala bych poradit má korela Pepina včera nakladla vajíčko chvíli na něm seděla a nic v něm stejně není máme jenom ji , poslední 3-4 hodiny šíleně řve  a lítá po domě a k nám na hlavu ( většinou přistávala na rameni ) . Nevím jestli ji to vajíčko mám dát pryč , vůbec si nevím rady :( . Nemá někdo s podobným chováním zkušenosti ? 

J.M. (neregistrovaný) 03.06.2014, 22:01:17 xxx.xxx.168.107

Možná to pomůže, když jí vajíčko odstraníte. Ona to asi cítí, že něco není v pořádku, že nemá samečka. Možná by se uklidnila, kdybyste jí v budoucnu samečka přikoupili. Mláďátka korel jsou krásná. Někdo je na zdejším webu nabízí k prodeji a má jich v budce vyfotografovaných asi pět; mají už chocholky, červené tvářičky a kraťoučké ocásky, zkrátka nádhera.

J.M. (neregistrovaný) 03.06.2014, 22:01:17 xxx.xxx.168.107

Možná to pomůže, když jí vajíčko odstraníte. Ona to asi cítí, že něco není v pořádku, že nemá samečka. Možná by se uklidnila, kdybyste jí v budoucnu samečka přikoupili. Mláďátka korel jsou krásná. Někdo je na zdejším webu nabízí k prodeji a má jich v budce vyfotografovaných asi pět; mají už chocholky, červené tvářičky a kraťoučké ocásky, zkrátka nádhera.

Majda (neregistrovaný) 02.11.2023, 10:52:38 xxx.xxx.126.220

Ahoj mám jiný problém a to atoptovala jsem korelalaz podminek nic moc ale před puštěním.Řve skoro ve dne v noci na rameni sedi na zazleskani přiletí ale pochopte nemohu ho mit každý den na rameni.Naš pes se ho už bojí dovede být agresivní,ale i na nás.Myslela jsem že když ho pustim na volno tak bude se mnou a bude tocho,ale řve i když je na volno.Nevom co s nim dávat pryč sr mi ho nechce,ale asi budu muset. Vsichni zaciname být hotový z toho jekotu.Poradte něco nebo ho mam dat pryč? mám ho pres dva roky a byl mu tak rok a půl 

Anonymní (neregistrovaný) 02.11.2023, 10:55:54 xxx.xxx.126.220

Jinak je nádherný je žlutý a někdy je miláček a nekdy skoro vždy agresivní a skoro pořád vizaduje přikrytí 

Anonymní (neregistrovaný) 03.11.2023, 08:55:07 xxx.xxx.255.27

Skoro pořád vyžaduje přikrytí? To soudíte podle čeho? Že křičí? Tak to on nevyžaduje to soudíte pouze vy. Nevíme v jakých podmínkách byl chován, podle křiku to vypadá že mu chybí společnost nebyl chován třeba s jiným druhem třeba andulkou? A teď ji volá. Pravděpodobně to za pár dnů přejde, buďte trpeliví.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.