Aktuálně: 4 787 inzerátů176 470 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

ochocena korela

LADA (neregistrovaný) 05.03.2008, 15:20:31 xxx.xxx.99.1
prosim pekne mam tyden rocni ochocen korelu,mluvila to vim,u me zatim nemluvi muze to byt zmena prostredi?a jeste jak ji dostat zpet do klece poustim ji ale zpet nechce,nebyla zvykla naucena zpet pak ji chytali a to ja nechci chci ji nejak naucit asy sla sama zpet,poradite nekdo,a jak se k ni mam chovat mluvim na ni jidlo si veme z ruky ale vidim ze to neni ono,mozna to pisu blbe ale lip to neumim,nezlobte se proto,dik vsem
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 05.03.2008, 15:34:41 xxx.xxx.58.55
Když bere jídlo z ruky tak je vyhráno,všechno ostatní příjde ,hlavně to chce trpělivost moc korelu nelekat(nehonit koštětem neházet osušky atd,).Pusťte ji až za 2 týdny a dvířka ji zajistěte provázkem jako u padacího mostu
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 05.03.2008, 16:25:03 xxx.xxx.88.30
Já mám teda zkušenosti s andulkama, ale třeba vám to pomůže...
Pokud chcete aby se vrátila sama do klece tak jí aspoň z počátku nekrmte mimo klec, když dostane hlad nebo žízeň bude MUSET do klece, na to si zvykne a pak i sama bude chodit do klece...
Já mám andulky volně puštěné po celym pokoji a stejně seděj v kleci a je jim tam nejlíp, jen občas vyletí po pokoji prohlídnou okolí a zas z5 "domů" ...
Myslim že se to dá naučit bez problémů...
Když se nebude chtít vrátit tak jí nechte klidně venku přes noc, až dostane hlad vrátí se...
Jak bylo řečeno chvíli bych jí nechal zavřenou v kleci aby si zvykla kde je její hlavní místečko a proskoumala si okolí nejdříve z klece... Pár tejdnů bych jí nepouštěl...
Přeju hodně zdaru... =)
anonymní (neregistrovaný) 08.03.2008, 19:03:26 xxx.xxx.99.1
dekuju vam za rady,ma jeste nekdo nejake,lada

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.