Aktuálně: 4 590 inzerátů178 059 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

problém s majitelem

Anonymní (neregistrovaný) 17.07.2015, 14:11:46 xxx.xxx.136.74
Dobrý den potřebují se poradit včera mi pan přivezl čivavu ale čivava to není je to nějaký kříženec a Já chci vrátit peníze pan samozřejmne cuka a vymlouvá se jak se mohu bránit abych mu přivezla psa a on mi vrátil peníze čím mu mohu pohrozit aby me nezastrasoval dekuji
J.M. (neregistrovaný) 17.07.2015, 20:59:40 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 17.07.2015, 14:11:46

Pokud nemáte s dodavatelem psa uzavřenou písemnou kupní smlouvu, tak asi jednání o vzájemném  vrácení psa a peněz bude trochu problematické. Alespoň, kdybyste měla nějakého svědka Vašeho vzájemného jednání o koupi psa, nebo nahrávku telefonního rozhovoru ? Ještě mne napadá, že jako důvod vrácení psa byste mohla uvést nemoc psa (parazité, vrozená vada, infekční nemoc apod.) pokud ji veterinář potvrdí. Ale zeptejte se advokáta, co se s tím dá dělat.

Na druhou stranu možná (?) Vám "osud přihrál" psíka, který i když není čistokrevný, tak se může stát Vaším opravdovým psím miláčkem. Pokud psa nechcete na chov, tak možná (?) i tento kříženec by mohl splnit Vaše očekávání "PES PŘÍTEL ČLOVĚKA".  Existují "čistokrevní psi problémoví", právě tak jako existují "báječní kříženci" 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.