Aktuálně: 4 944 inzerátů174 406 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Alexandr malý

Lukáš Pavel (neregistrovaný) 14.03.2008, 10:51:21 xxx.xxx.42.2
Dobrý den. Chci si pořídit alexandra malého ale pořád váhám. Tak prosím, jestli má s tímto papouškem kdokoliv jakékoliv zkušenosti, ať prosím napíše. A ještě jednu otázku. Dokáže alexandr malý mluvit. Předem díky za příspěvky.
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
14.03.2008, 13:46:09 xxx.xxx.111.1
Chce to napsat více informací, např. zda jej chceš chovat v domě či venku, zda je chceš odchovávat nebo ne. Vzhledem k poslední otázce ohledně mluvení chceš asi pouze jednoho alexandra do domácnosti. Pár slovíček se určitě naučit může ale extra talentovaný řečník to není. Do domácnosti by se hodil jedině ručně dokrmený krotký alexandr protože v opačném případě by jsi mohl zažít zklamání z plachosti. Určitě není možné držet jej pouze v kleci, alexandři jsou velcí letci.
radek (neregistrovaný) 14.03.2008, 14:35:23 xxx.xxx.55.33
za kolik se dá sehnat ručně dokrmený alexandr malý potřebuji jenom orientační cenu
Lukáš Pavel (neregistrovaný) 14.03.2008, 17:36:10 xxx.xxx.98.26
Chtěl bych ho do bytu. Ale na iFauna.cz nemůžu žádného sehnat. A mimo kraj se mi nechce jezdit. Mám jednu nabídku ale ten není ručně dokrmený.
anonymní (neregistrovaný) 15.03.2008, 12:21:37 xxx.xxx.58.55
Stačí pro odchov voliéra 2x2x0,9m?d.v.š.
Petra (neregistrovaný) 20.03.2008, 07:45:13 xxx.xxx.6.82
Ahoj, mám doma dva alexandry malé, učaroval mi jejich uhlazený zjev, postavili jsme přenosnou volieru 3x2x1, která projde na zimu dveřmi do velké chodby, venku jsem do nich byla zamilovaná, ale doma za tu zimu skoro hluchá, dobře to do bytu zvaž a pokud máš možnost, nech se k nějakému zavřít do místnosti třeba ráno, pak uvidíš. A vlohy k mluvení asi mají i bez ochočení, ten jeden můj už umí vrzat jako ložisko od pračky, volat jako poštolka, pískat na mé psy,a odpískávat jim melodii na kterou jsou naučeni se venčit, mizera jeden :-), občas jim to odpískává i doma.
láda (neregistrovaný) 20.03.2008, 16:39:59 xxx.xxx.137.220
Máme alexe v bytě volně a po ránu je nejvíce hlučnej,někdy celý den,jinak to je elegán . Láda
bea (neregistrovaný) 21.03.2008, 14:28:33 xxx.xxx.55.86
Ahoj,
mám doma dva Alexandry- samce dvouletého, ten už se vybarvuje a samičku(doufám:-) roční. Samce máme rok a půl a už asi po měsíci s námi začal laškovas a teď je tak ochočený, že leží na zádech a nechá se lechtat na bříšku, sice nemluví, ale ukecanej je a napodobuje zvuky, taky se hrozně rád koupe, hlavně když vysávám o rosení nemluvě. Samička je ještě plachá, ale už ho začíná napodobovat. Nevyměnila bych je za nic na světě i když nás občas v šest ráno vzbudí a doufám, že se mi podaří je spárovat, teda poku d je to samička:-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.