Aktuálně: 4 943 inzerátů174 386 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Vyber papouska

anonymní (neregistrovaný) 16.03.2008, 18:17:53 xxx.xxx.251.167
Dobry den, rada bych pozadala o radu s vyberem papouska. Papousek by mel byt spis mensi, hlavne klidny, pokud mozno malo hlasity a ochocitelny. Chovat ho budu v kleci v byte. Drive jsme chovali andulku, ale rada bych neco jineho. Zatim jsem posbirala nejake informace a zaujaly me neofemy, papousicek sedokridly - o nem moc informaci nemam a aymary - v jejich pripade mam strach z velkeho mnozstvi trusu, ktere udajne vyprodukuji. Vzhledem k tomu, ze jsme hodne v praci uvazuji o porizeni dvou papousku, aby se mohli v case nasi nepritomnosti zabavit a nebylo jim smutno. Muze mi prosim nekdo poradit, abych se mohla spravne rozhodnout? Dekuji. Klara
sunflowersman (neregistrovaný) 16.03.2008, 18:34:49 xxx.xxx.175.196
Z Vašeho výběru bych vsadil na papoušíčka, V Americe velice oblíbený mazel, chtělo by to mladého aby si co nejrychleji zvykl. Prý je hodně přítulný a roztomilý, a když budou dva tak tím lépe pro ptáčky. :)
bambam (neregistrovaný) 16.03.2008, 19:30:37 xxx.xxx.224.196
Já bych vám doporučil kakariki. Ty se daj snadno ochocit a nejsou hluční. A mohla by jste v práci machrovat že váš papoušek nepíská, ale mečí.
cone
cone (1412 příspěvků) 16.03.2008, 21:06:31 xxx.xxx.176.221
Z toho co jste vyjmenovala bych vám také doporučil papoušíčky, pár mladých by byl v pohodě, cenově dostupni, existují i zajímavé barevné mutace....., nejsou pro chov v bytě hluční, dají se jim vytvořit bez větších problémů a nákladů solidní podmínky pro život.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.