Aktuálně: 4 955 inzerátů174 115 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Alexandr Malý ze zverimexu

Verča (neregistrovaný) 29.11.2016, 21:02:02 xxx.xxx.166.61
Ahoj lidi...mám Alexandra maleho že zverimexu...A chtěla bych vyvrátit to ,že papoušek že zverimexu na sebe nenechá vycvičit atd.Karlika mám asi 3 měsíce a byl že zverimexu dost vyděšený ,ale teď mě má moc rád a dokonce mi papá z ruky a brzo půjde určitě i na ruku...jen to je s nimi delší...zvířeti ze zverimexu musíte dát více péče ,ale jednou vás bude mít rak jako Karlík mě a já Karlíka. Přeji hodně štěstí i s Vasim papouškem
Verča (neregistrovaný) 29.11.2016, 21:04:27 xxx.xxx.166.61
Teda ne na sebe nenechá vycvicit ,ale se nenechá vycvičit.....původně jsem tam napsala neco jiného a tamto jsem omylem nesmazala.
J.M. (neregistrovaný) 16.12.2016, 23:50:08 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Verča z 16.12.2016, 21:22:41

Věruško, díky za zprávu. Ano, Tvůj papoušek Alexander malý "Karlík" je bezpochyby velký fešák. Ale pokus se prosím zdokonalit své fotografické umění a ještě přidat trochu lepší fotečky. To nemyslím ve zlém. Ale na té první fotce spíše vidím "Tmavomodrý svět" ☹️, než "Karlíka".

Lenkok
Lenkok (80 příspěvků) 18.12.2016, 00:00:16 xxx.xxx.216.50

Dobrý den,

nic proti papouškům ze zverimexu nemám, ale některých mi je moc líto. Většinou tam skončí z důvodu toho, že je nikdo nechce. Papošek ručně dokrmený třeba nemá takové trauma z toho, že se na něj dívá spousta tváří, ale ty odchovaný pod rodiči, tak na ně musí být velká trpělivost, většinou se je nepovede zkrotit. Anebo skončí u lidí, který si ho koupí z důvodu, že se jim líbí, protože tam sedí na bidýlku a je krásný, ale kolikrát ani neví co to obnáší a trápí ho v kleci. Momentálně jsme ted našli s přítelem inzerát na Alexandra malého ochočeného, je celý oškubaný a chtějí prodat za 2400 Kč. Nevím sice co se mu stalo, ale koukali jsme na něj jako na chudáka.

Jinak Verčo držím palce a at je u Vás štastný


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.