Aktuálně: 5 175 inzerátů172 186 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Vrabec

Anonymní (neregistrovaný) 26.05.2018, 16:31:14 xxx.xxx.151.67
Dobrý den, Našla jsem vrabce, je pomordovany od kočky, takže nemůže létat, nevíme co s ním máme udělat... uměl by někdo poradit...? Děkuji moc.
Anonymní (neregistrovaný) 26.05.2018, 21:28:47 xxx.xxx.168.107

...pokud Vám dříve neuhyne, tak ho můžete dát do některé ze "Záchranných stanic", nebo ho můžete zkusit krmit sami. Je to dost problematické: potřebuje jako krmivo např. mouchy, můry, rohlík máčený v mléce, navlhčené ovesné vločky aj. Je tělesně velmi křehký, málokomu se podaří dochovat do dospělosti mládě vrabce.

Anonymní (neregistrovaný) 06.06.2018, 16:09:01 xxx.xxx.143.229

Anonymní: Dobrý den, Našla jsem vrabce, je pomordovany od kočky, takže nemůže létat, nevíme co s ním máme udělat... uměl by někdo poradit...? Děkuji moc.


Dobrý den, jak to s vrabcem dopadlo? Pokud jste ho nedali do záchranné stanice: Z dotazu jsem pochopil že je to dospělec. Tomu by stačilo dávat zrní, nejlépe nějakou směs pro andulky ze zverimexu. Vrabci jsou v zajetí dost plaší, takže by mu prospělo kdyby mohl mít možnost úkrytu odkud není vidět, nejlépe v co největší kleci. Odkudpak jste? Smím-li se ptát.

Anonymní (neregistrovaný) 06.06.2018, 16:11:28 xxx.xxx.143.229
Anonymní:

Anonymní: Dobrý den, Našla jsem vrabce, je pomordovany od kočky, takže nemůže létat, nevíme co s ním máme udělat... uměl by někdo poradit...? Děkuji moc.

DDD (neregistrovaný) 24.02.2024, 16:04:22 xxx.xxx.51.27
Anonymní:

Inspirace na hnízda pro vrabce - umístění pod střechu.

https://www.youtube.com/watch?v=P4vNdsKG9zE


Nevím no, možná to funguje ale to bych si na barák nedal takovou umělotinu plastovou. Nejlepší je přírodní materiál dřevo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.