Aktuálně: 4 897 inzerátů174 581 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

líný pes

anonymní (neregistrovaný) 05.04.2008, 08:12:43 xxx.xxx.74.106
Dobrý den, moc bych vás chtěla poprosit o radu, chci se svým psem dělat agility, dogfrisbee, jezdit na kole a další sporty, ale vše dělá dost neochotně a pomalu.. podle plemenných standartů má asi 2 kila nadváhu. (může to být tím?) Jsou jí 4 roky.. Co by jste mi poradili?? (a jaké jí mám dávat graule, v jakém množství?) někdo říká že mám dávat málo,aby nejdřív zhubla a pak může začít sportovat, druzí, že by měla dostávat hodně když bude v zátěži.. nevím si rady.. všem Moc děkuji pomoc
Jana (neregistrovaný) 12.04.2008, 12:59:55 xxx.xxx.101.230
Dobrý den.Bylo by bobré napsat co je to za rasu.Granule určitě ano,ale superprémiové,dobrý je Pro Plan.Pokud je v nadváze,tak určitě nedávat zátěžový granule.Schazovat pomalu.Výcvik dělat formou hry.Možná se její lenost odvíjí od zdravotního stavu apod.Může tam byt hodně příčin a nebo je jednoduše lenivá:-).Bylo by dobré napsat více.Jana
anonymní (neregistrovaný) 14.04.2008, 19:26:58 xxx.xxx.74.106
je to border collie.. Vím že to zní hodně divně, ale bohužel je to tak.. teď se věnujeme frisbee a vše děláme formou hry, ale občas ji to prostě nebaví, nebo to spíš vypadá že se jí nechce.. :/
Lenacek
Lenacek (26 příspěvků) 15.04.2008, 21:47:24 xxx.xxx.37.194
No pane jo... borderka.. to se divím teda...jsou to takový aktivky... Měla bych několik otázek, které můžou mít vliv na její aktivitu... kolik ji je? Cvičíte před jídlem, nebo po jídle? Když ji necháte, ať si "dělá co chce" běhá, je aktivní? Je to poslední dobou, nebo je to dýl? Není obézní? Není nějaká skleslá, apatická... s jinými psi si hraje?
anonymní (neregistrovaný) 16.04.2008, 16:40:25 xxx.xxx.74.106
jsou jí 4 roky, cvičíme před jídlem (dostala jsem radu že jí mám dávat její dení dávku během dne při výcviku nebo hře, tak to teď zkouším).váží 18kg. Když ji nechám ať si dělá co chce, jde většinou pomalu za námi, nebo pořád někde čuchá.. neběhá. a řekla bych že když byla štěně, byla neunavitelná pořád někde běhala, ale tak od 2let je taková "unuděná".. Je skleslá.. Někdy večer ani nechce chodit ven.. před barákem si sedne a musíme ji lákat aby šla aspoň kousek.. :( s jinými psi si nehraje.. to musí být opravdu vyjímka a to už se pěkně dlouho nestalo.. :( už si vážně nevím rady..
Lenacek
Lenacek (26 příspěvků) 16.04.2008, 22:29:18 xxx.xxx.37.194
No...raději bych volila hledat důvod... a začala bych od zdravotních... takhle se může projevovat jakékoli onemocnění - například špatná štítná žláza, nebo něco takového... Nechci strašit teda... ale jistota je jistota...
anonymní (neregistrovaný) 20.04.2008, 13:02:09 xxx.xxx.74.106
a kolik takové vyšetření může stát?
anonymní (neregistrovaný) 20.04.2008, 13:03:29 xxx.xxx.74.106
dá se nějak léčit? jak se toto onemocnění projevuje?..
děkuji za odpověď

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.