Aktuálně: 4 873 inzerátů174 827 diskuzních příspěvků17 757 uživatelů

úroveň zdejší diskuze

Roman Petrle (neregistrovaný) 07.04.2008, 17:43:04 xxx.xxx.190.65
Dobrý den,
poslední dobou se mi zdá že zde celkem upadá kvalita diskuze. Mnohdy mi to připadá že zde diskutují jen malé děti a radí zde jen to, co někte přečetli nebo jen co si myslí. O češtině ani nemluvě. Jsem rád že chov papoušků zajímá stále více mladých kluků ale když o chovu určitého druhu nic neví tak ať raději nereagují vůbec a ne odpovědi typu ''jo možná by to šlo''

Roman
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 07.04.2008, 19:17:07 xxx.xxx.182.2
Zdravím.Sice nevím k čemu toto téma má sloužit, ale zareaguji.Když už tu napadáte čestinu tak se podivejte co píšešte Vy:).Nekte například.:)Ale snad jsme chovatelé a ne češtináři ne ?
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
07.04.2008, 20:07:20 xxx.xxx.118.50
Ty hrubky jsou mnohdy opravdu nepřehlédnutelné, ale myslím si, že jim hodně přispívá hlavně dnešní "uspěchaná doba" :-). Většina si po sobě svůj příspěvek před odesláním snad ani nepřečte, protože jinak, by tam tolik chyb a překlepů nemohlo zůstat. Rozhodně bych je za to ale neodsuzoval. Pokud neznají pravopis, tak fajn. Mnozí ho ještě nezají :-), ale aspoň překlepy by so po sobě měl každý přečíst, to je fakt.

Nehledě na to z nich ale jednou mohou vyrůst opravdu dost dobří chovatelé ;-).

Luboš
Rušarová Jana (neregistrovaný) 07.04.2008, 20:21:09 xxx.xxx.98.135
První příspěvek mě opravdu zaujal...Někde se píše s D ne s T..takže postřelená husa...pak jsem asi špatně pochopila narážku na nezkušené chovatele natož asi chovatelky...
Milý pane Petrle diskuze je o tom aby se diskutovalo a radilo a pokud i nezkušený chovatel má na něco názor nebo (pro Vás asi nedejbůh) zkušenost může se o tom podělit s ostatními...tu Vaši reakci "jo možná by to šlo" jsem nikde moc neviděla...většinou mi právě připadá, že radí zkušení chovatelé nám nezkušeným a snaží se nám poradit jako i mě...každý s chovatelstvím nějak začínal a žádný učený z nebe nespadl narozdíl asi od Vás...s pozdravem a češtině zdar Jana
cone
cone (1412 příspěvků) 07.04.2008, 22:24:26 xxx.xxx.176.221
Dobrý večer, kvalita diskuse se musí odvíjet od zadaných témat, ty se zase vesměs odvíjejí od druhů chovaných papoušků zdejších přispivatelů. Jelikož je to opravdu forum vesměs mladých chovatelů, tak se diskuse točí kolem těchto " obyčejnějších" druhů papoušků a problémů s nimi spojených.Spíše než úroveň českého jazyka bych zde ocenil slušnost a přátelskou atmosféru, která zde panuje. Za další plus může být považováno, že odpovídají vesměs chovatelé, kteří s danou problematikou mají něco společného, nebo mají získanou informaci k danému tématu, byť i "jen" vyčtenou.
Takže Romane, zadejte námět, kvalitní, který se chytí, bude o něj zájem a bude o čem diskutovat.
sunflowersman (neregistrovaný) 08.04.2008, 00:51:11 xxx.xxx.175.196
Dobrý večer. Kdybych urgentně potřeboval radu, tak at' je klidně i s hrubkami, ale důležité je , že mi pomůže a splní tak svůj účel.mezi chovateli je mnoho typů lidí. Lidé s rozvinutým jazykovým kódem, ale i s méně rozvinutým. Myslím si , že i člověk, který nezvládá pravopis má právo se zapojovat do diskuzí. Přeci jsme pouze lidé, se všemi těmi krásnými chybami. To, že sem tam někomu něco uklouzne , je podle mě ve srovnání se smyslem tohoto fóra opravdu nepodstatné. Někdy i já hledím jaké hrubky dokážu napsat, když nemám čas a v rychlosti se snažím odpovědět :)
Marty
Marty (521 příspěvků) 08.04.2008, 15:19:10 xxx.xxx.232.126
Je sice fakt, že tady bylo občas trochu dusno, ale tohle už je minulost. Co se týká hrubek, tak každému se někdy nějaká přištěstí. Je pravda, že někdy je to až neúnosné a docela se stydím za český nevzdělaný národ. Přelouskání textu po sobě by tedy nebylo na škodu. Hlavní však je, že si rozumíme. Na tenhle web chodím i tak vemli rád. Marty
petak
petak (15 příspěvků) 09.04.2008, 14:26:23 xxx.xxx.48.38
souhlasím s sunflowersmanem a není tu jen skupina mladých chovatelů ale i starších takže bych to tolik neodsuzoval mám skušenost když někdo požaduje např.na úřadě mé příjmení tak to hláskuji a stejně to napíší špatně a totéž když to opisují z občanského průkazu ale to by se člověk pořád jen rozčiloval a to nemá cenu jsme lidé a ne stroje kteří nedělají chyby ale jsme chovatelé a to je přece podstatné.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.