Králičí puberta - co dělat?

neregistrovaný Slovní freestyle neregistrovaný

Dobrý den, máme králíčici, je jí teď třičtvrtě roku. Je vychovaná, zvyklá chodit k sobě na záchodek. Umí i povely a je moc hodná a mazlivá. Teď zničehonic začala bobkovat venku a i přes naše úsilí jí ukázat kam má dělat bobky, zlobí dál. Nemáte tip, jak dosáhnout toho, aby znovu nezlobila nebo radu čím by to mohlo být? Žádné přemístění záchodku, ani klece, neproběhlo. Nevíme, jestli to může být puberta nebo vynucování pozornosti - věnujeme se jí 8-10 hodin denně. 

Děkujeme za tipy!

S.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Slovní freestyle z 03.06.2020, 21:16:55

Králík v lidském bytě nežije přirozený život. Samička je SAMA. Ta samota ji možná už mění způsob chování. Domnívám se, že "bobkovat" po bytě už nepřestane. Budete ji muset nechávat stále v kleci. Můžete jí klec koupit větší. Můžete samičku králíka někomu darovat. Můžete ji nechat připustit, aby měla mláďata. Více poradit neumím. Králík NENÍ PLYŠOVÁ HRAČKA A NIKDY HRAČKOU NEBUDE. 

neregistrovaný Nikolaku neregistrovaný
Dobrý den,měla jsem stejný problém když udělá louzicku nebo Bobek dát jí l tomu přičichnout a zavřít do klece nejlépe když udělá louzicku aby věděla zaco to je a takto třeba hodinu nechat zavřenou Bobina se to odnaučila teď to jen dělá když se jí nelíbí navsteva ale ona už čůrá rovnou na návštěvu:D tak ji radši zavírám:D když tu někdo je . odnauči se to je v pubertě jen musíte být důsledná a hned dát cuchnout a zavřít do klece na hodinu.hodne štěstí
neregistrovaný zk neregistrovaný

Google: králík puberta. Stovky rad. Nejspíš to přejde

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 4 (celkem 4)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie: