Aktuálně: 5 139 inzerátů172 348 diskuzních příspěvků17 714 uživatelů

Alexandr malý (Saša)

Emma1512
Emma1512 (1 příspěvků) 17.07.2020, 05:29:02 xxx.xxx.54.50
Ahoj Chci se zeptat kdo má koupené Alexandra z voliery od chovatele bez ručního dokrmeni, zda je možné si ho nějak ochocit aby se tolik nebál. Mame od pondělí doma :) první 2 dny nejedl potom už nenápadně jablíčka, zrní, ale vždy když se podíváme dělá ze neji. První 2 dny se bál pri každém přiblížení ke kleci Včera jsem zkoušela přiložit ruku na klec a chvilku na něho mluvit ať vidí, že nechci nic udělat. Začal včera i skripat zobakem To znamená, že je spokojený nebo unavený?? Často se k nám otočí zady A nevím zda úmyslně nebo nenápadně k jídlu
DagosLiso
DagosLiso (35 příspěvků) 18.07.2020, 09:07:00 xxx.xxx.198.53

Dobrý den. Příbuzní mají také ochočeného alexandra malého, který není ručně dokrmený. A je v pohodě. Musíte mu dát, to co má rád.(třeba namočený rohlík ve vodě nebo piškot). A pak se mu to snažit dát z ruky. Ale ochočit jde na 100% i když není dokrmený. A to skřípání zobákem je normální. Dělají to, když jsou unavení. Hlavně v noci. Přeji hodně štěstí. 

Dalibor Lípa

Jana Zemanová (neregistrovaný) 07.08.2020, 19:02:47 xxx.xxx.47.35

Dobrý den,

v mimulosti jsem měla andulky a teď bych ráda papouška, který není moc hlučný a dá se dobře ochočit alespoň na ruku. Prosím poradtě Děkuji

Eva (neregistrovaný) 17.03.2022, 11:53:34 xxx.xxx.33.194

Dobrý den,

mam 3 mesice alexandra vousateho a je to mazlicek. Chtela jsem to s nim vzdat, probrecela jsem par dni, protoze se strasne bal (mam ho ze zverimexu). Jsou to nehlucni papousci a jedni z nejinteligentejisch alexandru. Maji zpravidla mirnou povahu. Takze bych Vam ho moc doporucila, protoze mi kazdy den zveda naladu

Niki (neregistrovaný) 23.04.2023, 09:27:08 xxx.xxx.158.13
Dobrý den,mám ručně dokrmeneho Alexandra malého,má 1rok,všechno se povedlo, ochočit, přítulnost, zvědavost,a taky .malý raubíř.Po roce si mě přestal všímat,neprileti na rameno,hlavu,zabývá se jenom imaginárním krmením samičky,používá k tomu plechovky,hrnky, zrcátka, prostě všechno,a nic jiného ho nezajímá .Nikdo mu u nás nikdy neublížil,spíš jsme ho rozmazlovaly.Poradíte co se stalo?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.