Aktuálně: 5 032 inzerátů173 671 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Pyrura a soužití s kakariki, andulkou?

luckakorbelka28 (neregistrovaný) 01.05.2023, 13:22:36 xxx.xxx.0.1

Dobrý den, mám samce pyrury z. Je mazlíček. A zdá se mi, že by potřeboval kamaráda. Je dost vázaný na lidi. (Teda hlavně na mě) A bez nich dost křičí. Denně je venku hodinu a více venku a věnuji se mu. Ale stejně pro pracujícího člověka je oříšek se mu věnovat občas tolik, co by potřeboval. A tak přemýšlím jestli mu pořídit kamaráda. Ale rodiče se bojí, že budou křičet 2x tolik. A tak mě napadlo pořidit k němu jiného papouška, co nebude tolik křičet nebo ten křik nebude alespoň tak moc pronikavý?. Chovatelka od kterého ho mám, měla pyrury ve voliéře s kakariki, na fb jsem i viděla, že je lidi často mají s andulkami. Ale už jsou mu víc jak dva roky tak nevím jestli andulka by netrpěla. Plánuji pořidit větší klec a mám vyhlídnutou jednu, která se dá rozdělit na dvě části. Tak že by měli každý svou klec, ale aby spolu třeba mohli být spolu.  Jednou až se odstěhuji bych ráda papoušků více. Ale zatím žiji s rodinou a musíme se holt trochu přizpůsobovat.  Poradíte?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.