Aktuálně: 5 053 inzerátů173 428 diskuzních příspěvků17 740 uživatelů

Tak jsme se shledali?

Bodlinka
Bodlinka (976 příspěvků) 26.05.2023, 20:46:16 xxx.xxx.19.60
Phorum:

Zdravím všechny nově příchozí ifauňáky:)

Ti co přijdou na faunu po nějaké delší pauze budou koukat kam se po nás slehla zem.


prohlédnou si to bezpečné a přehledné místo, koupí na inzerát psa a půjdou tam, kam to směřuje.

Sardullah
Sardullah (953 příspěvků) 26.05.2023, 21:44:26 xxx.xxx.221.216
Phorum:

Zdravím všechny nově příchozí ifauňáky:)

Ti co přijdou na faunu po nějaké delší pauze budou koukat kam se po nás slehla zem.


Za mě je to teda sprosťárna... chtěli zrušit diskuze.. fajn, ale uhnout to takhle rychle? Fakty si myslím, že spousta lidí bude dost čumět až na faunu dorazí. Jako myslím, že skalní pejskaři to tak nějak snad stihli, protože byl zodpovězen dotaz, cože bude dál s diskuzí, jakože šlus ende, ale teda nejsem si jistá, že tu informaci měly na fórech jiné zvířeny, 

Tenurri
Tenurri (307 příspěvků) 26.05.2023, 21:56:52 xxx.xxx.110.133
Phorum:

Zdravím všechny nově příchozí ifauňáky:)

Ti co přijdou na faunu po nějaké delší pauze budou koukat kam se po nás slehla zem.


Já teda absolutně nepochopila tu jejich urputnou snahu v mazání byť jen zmínky o tomto webu. Tak oni nám oznámí, že diskuze skončí, ale nedovolí nám diskutovat o alternativě, která jim absolutně neuškodí, jelikož nemůžou konkurovat diskuznímu portálu, když diskuze na ifauně nechtějí.

megi-the-pes
megi-the-pes (2202 příspěvků) 26.05.2023, 22:05:32 xxx.xxx.210.64

Tohle fórum bude mít takovou návštěvnost, že investory if klepne. Tady je taky inzerce... až jim to tam dojde, achjo, kdyby tak z toho bylo video :-)

Skončí to tak, že budou chtít koupit chovzvirat. A budem brečet :-)

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 22:13:49 xxx.xxx.239.63
megi-the-pes:

Tohle fórum bude mít takovou návštěvnost, že investory if klepne. Tady je taky inzerce... až jim to tam dojde, achjo, kdyby tak z toho bylo video :-)

Skončí to tak, že budou chtít koupit chovzvirat. A budem brečet :-)


Taky jsem nad tím přemýšlel 😄 (Ale to snad stejně nějaký ten páátek potrvá a věřím že by oba majitelé byly mnohem vstřícnější než ifauna. Co jsem pochopil, celý web si udělali sami a vymysleli by pro nás třeba nějakou alternativu bez inzerce... Možná bychom se jich mohli zeptat na názor... :))

list
list (562 příspěvků) 26.05.2023, 22:33:37 xxx.xxx.0.1

Mě je celkem jedno, co z iFauny udělají, to mě nezajímá, protože k diskuzi najdeme cestu vždy ;) Mě hlavně mrzí,  že za dvacet let se na iFauně nasbírala spousta informací, které teď najednou zmizí. Informace o plemenech drůbeže, králíků i holubů tam byly ucelené a dobré, stejně tak chovatelské info o ubikacích, krmení a podobně

zbynek
zbynek (916 příspěvků) autor webu
27.05.2023, 05:12:53 xxx.xxx.230.164
megi-the-pes:

Tohle fórum bude mít takovou návštěvnost, že investory if klepne. Tady je taky inzerce... až jim to tam dojde, achjo, kdyby tak z toho bylo video :-)

Skončí to tak, že budou chtít koupit chovzvirat. A budem brečet :-)


Vím, že to asi píšete s nadsázkou ale my bychom náš web nedali. Stojí za ním mraky hodin práce a spoustu let. Web měl několik podob,  až dospěl do této finální. Co si budeme povídat, iFauna byla vždy tak trochu naším vzorem a nikdy bych nečekal že ji nechají takto zdecimovat.

hmn
hmn (1013 příspěvků) 27.05.2023, 07:54:21 xxx.xxx.49.135
zbynek:
megi-the-pes:

Tohle fórum bude mít takovou návštěvnost, že investory if klepne. Tady je taky inzerce... až jim to tam dojde, achjo, kdyby tak z toho bylo video :-)

Skončí to tak, že budou chtít koupit chovzvirat. A budem brečet :-)

zvedavec
zvedavec (229 příspěvků) 27.05.2023, 08:06:39 xxx.xxx.183.76

zbynek:megi-the-pes:

 

Skončí to tak, že budou chtít koupit chovzvirat. A budem brečet :-)

Vím, že to asi píšete s nadsázkou ale my bychom náš web nedali. Stojí za ním mraky hodin práce a spoustu let.

 
 

 

 


-----

Tak vďaka.

Vidím aj to, že ste už (zdá sa, že na naše prianie) stihli pridať novú možnosť - oceniť príspevok zdvihnutým palcom.

Vďaka za ústretovosť. 👍

Fikovnice
Fikovnice (4216 příspěvků) 27.05.2023, 16:17:45 xxx.xxx.61.224
Odberryho: Dnes ráno mi mail oznámil, že mám soukromou zprávu na ifauně. Jeden uživatel rozeslal hromadně info o tomto webu, tak snad se to všichni dozví včas.

To je zvláštní, já kontroluji SZ na IF, mám jich každý den plno, ale hromadnou jsem neměla...tedy vlastně napadá mě, že možná ano - ale to bylo tuším už ve středu nebo ve čtvrtek. Dotyčného bez svolení nechci jmenovat.

Bobca (neregistrovaný) 28.05.2023, 08:17:52 xxx.xxx.20.192

Jani..přišla včera v 10.52 hromadná od "stoforda",kam jít...Tak jsem tady....

Bobca (neregistrovaný) 28.05.2023, 08:19:28 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:
Odberryho: Dnes ráno mi mail oznámil, že mám soukromou zprávu na ifauně. Jeden uživatel rozeslal hromadně info o tomto webu, tak snad se to všichni dozví včas.
lesnizinka
lesnizinka (1527 příspěvků) 28.05.2023, 12:18:39 xxx.xxx.11.202
Bobca:

Jani..přišla včera v 10.52 hromadná od \'stoforda\',kam jít...Tak jsem tady....


Tak tak, mě taky. Jinak zdravím všechny osiřelé Fauňáky, tedy ty, co chtějí😉

Jinak moc děkuju tomuto webu, že je. Dotaz od neumětela: jde to nastavit, aby to skákalo na poslední nový přríspěvek, jako na Fauně? Ptám se, ale ještě jsem to tu ani nestudovala vím, trochu snahy by to chtělo, no nemám moc času. Díky

Buggyra
Buggyra (3182 příspěvků) 29.05.2023, 08:32:46 xxx.xxx.198.226

Na "poslední uživatelem zobrazený" příspěvek to zatím skákat neumí :-)

Takže jediná možnost prozatím je, pamatovat si, na které stránce diskuse jsem posledně přibližně skončila čtení, a na tu stránku se proklikat a najít si to, abych navázala. Jinak jak psala assil, lze se kliknutím na časovou značku vedle názvu diskuse dostat na poslední přidaný příspěvek vůbec, ale pak musí člověk listovat zpátky, aby dohledal, kde to naposledy četl.

Adminové jsou tu ale velice vstřícní a opravdu dělají vše pro to, aby nám to tu po imigraci z iFauny co možná rychle zpříjemnili, a momentálně je pro ně prioritou verze webu pro mobilní telefon, což je pro spoustu uživatelů nutná podmínka fungování tady, anžto nechodí přes PC. Tak na najíždění na poslední "mnou přečtený" nebo první "mnou nepřečtený" příspěvek budeme muset ještě trpělivě vyčkat :-) 

assil
assil (1477 příspěvků) 29.05.2023, 08:40:36 xxx.xxx.26.200
Buggyra:

Na "poslední uživatelem zobrazený" příspěvek to zatím skákat neumí :-)

Takže jediná možnost prozatím je, pamatovat si, na které stránce diskuse jsem posledně přibližně skončila čtení, a na tu stránku se proklikat a najít si to, abych navázala. Jinak jak psala assil, lze se kliknutím na časovou značku vedle názvu diskuse dostat na poslední přidaný příspěvek vůbec, ale pak musí člověk listovat zpátky, aby dohledal, kde to naposledy četl.

Adminové jsou tu ale velice vstřícní a opravdu dělají vše pro to, aby nám to tu po imigraci z iFauny co možná rychle zpříjemnili, a momentálně je pro ně prioritou verze webu pro mobilní telefon, což je pro spoustu uživatelů nutná podmínka fungování tady, anžto nechodí přes PC. Tak na najíždění na poslední "mnou přečtený" nebo první "mnou nepřečtený" příspěvek budeme muset ještě trpělivě vyčkat :-) 


JJ, věřím, že to časem udělají. Jinak se mi to tady líbí, že je to graficky příčetný jako na ifauně, znám diskuze, kde to hraje všema barvama a to je pak peklo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.