Aktuálně: 5 003 inzerátů173 736 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Kapání oleje do granulí

Olymp (neregistrovaný) 06.06.2023, 15:21:39 xxx.xxx.12.42

Děláte to? Přidáváte olej do granulí? Jedna chovatelka mi to poradila, ale už neřekla k čemu to je vlastně dobré. Napadá mě jedině lesk srsti?????

bambule
bambule (414 příspěvků) 06.06.2023, 15:59:03 xxx.xxx.74.178

Přidává se hlavně lososový olej - obsahuje esenciální Omega-3 mastné kyseliny, udává se podpora kloubního aparátu, pomáhá řešit dermatologické problémy, podporuje kardiovaskulární systém, přidává se v období růstu.

Konopný olej - ovlivňuje správný vývoj plodu, kvalitu srsti a kůže, má protizánětlivé účinky atd.

Přidávám fence lososový olej.Olejů v nabídce pro psy je dost, záleží je na tom co po něm chcete ....

Horsana
Horsana (641 příspěvků) 07.06.2023, 11:39:04 xxx.xxx.40.140

Pridávam.

Mám psa, čo má veľmi striedavý apetít, je to schutňovadlo.

Mal skoro na jar kvasinkovú infekciu v uchu, liečba nejako nezaberala, tak som sa hlboko zamyslela- v zmysle ak to funguje u koní, musí aj u psov (omega-3) a normálne som prepichla kapslu, v ktorej užívame rybací olej my doma a naliala mu to do granúl, do 3 dní bolo po probléme.

A ako u koní, aj u psov olej dodá kalórie.

Po lososovom pre psy sa mi pred X rokmi strašlivo posrali, odvtedy dávam ten z kapsuliek pre ľudí a no problem.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.