Aktuálně: 4 598 inzerátů178 091 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Chování Andulky

Tomáš (neregistrovaný) 15.06.2023, 14:02:12 xxx.xxx.100.187

Zdravím mám dotaz na chování Andulky. Zamiloval si klasický zvoneček v kleci. Poslední dobou ho začal obalovat vyzvraceným jidlem, které následně zase pojídá. Dřív to nedělal. Ppokaždé když mu ho vezmu a opláchnu tak ho hned zase obalí. Je to obvyklé? Taky mu zachutnali listy orchideje, ale nikde jsem se nedočetl zda jsou pro něj škodlivé nebo ne. Díky za odpovědi

kometa
kometa (4414 příspěvků) 15.06.2023, 14:47:14 xxx.xxx.224.101
Tomáš:

Zdravím mám dotaz na chování Andulky. Zamiloval si klasický zvoneček v kleci. Poslední dobou ho začal obalovat vyzvraceným jidlem, které následně zase pojídá. Dřív to nedělal. Ppokaždé když mu ho vezmu a opláchnu tak ho hned zase obalí. Je to obvyklé? Taky mu zachutnali listy orchideje, ale nikde jsem se nedočetl zda jsou pro něj škodlivé nebo ne. Díky za odpovědi


Krmí ho. Samotné andulce je smutno. Je to velmi společenský pták.

Santi
Santi (168 příspěvků) 16.06.2023, 09:12:12 xxx.xxx.26.22

Vezměte ji zvoneček, zrcátka atd. a buď se ji víc věnujte nebo ji pořiďte kamaráda. Pokud nechcete odchovávat, tak samce (pokud samce máte).

Orchideje určitě nejsou pro exoty vhodné. Nevím, jaké zelené krmení podáváte, ale bylo by dobré zamezit k ní andulce v přístupu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.