Aktuálně: 4 805 inzerátů176 236 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Samec andulky uleťel

Anonymní (neregistrovaný) 24.06.2023, 12:51:38 xxx.xxx.193.27
Odpověď na příspěvek uživatele Adamko z 24.06.2023, 12:42:49

jak jsou ty mladata stare? Nejlepsi bude nechat vychovu na samici, zvladne to sama a noveho samce pridate az po vyletnuti mladat z budy. Ted pridat dalsiho samce by bylo kontraproduktivni, mladata by bral jako cizi a chtel by se samici znovu nove zahnizdit. Samice mi uz take zvladla vyvest mladata sama a nejen u andulek.

Taky existuje dost velka sance, ze se uletly samec vrati ke kleci, kdyz tam ma samicku a mladata. Budte pripraven na odchyt, nejlepe nastraste klec podeprenou klacikem a na klaciku uvazany provaz aspon 10 m a pod nadzvedlou klec dejte misku s prosem, jak bude zabrany do zradla zatahnete za provazek a klec spadne.

Adamko
Adamko (14 příspěvků) 24.06.2023, 13:25:24 xxx.xxx.4.65

Mladata jsou zhruba tyden stara.Uz se mi stalo ze samice vyvedla mlade sama, ale vzpoměl jsem si ze když jsem choval andule v hejnu tak plonkovni samci lozili do budek  a krmili cizi mlaďata tak mě napadlo tam zkusit dát druheho

Anonymní (neregistrovaný) 25.06.2023, 09:28:54 xxx.xxx.0.1
Adamko:

Dobrý den, uletěl mi samec andulky a samice má 4 malé v budce, myslite že když ji dám druheho samce tak jí pomůže mladé dokrmit?


Nechte vše jak je, samice se postará.  Nový samec muze udělat víc škody jak užitku.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.