Aktuálně: 4 984 inzerátů174 043 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Stanovení přesného dne připuštění

Bára (neregistrovaný) 30.06.2023, 13:32:43 xxx.xxx.257.3

Jakou máte zkušenost se stanovením přesného dne u veterináře který vezme krev fence. Já jsem to zkoušela ale nemám nejlepší zkušenost, všude slyším jak vám řekne přesný den a pomalu hodinu kdy, ale nám řekl že by to mělo být asi za 2 dny. Takže ASI a taky se to nepovedlo, fena nechtěla, psa odháněla. Byla jsem u špatny veterinářky nebo to je normální.

janaa
janaa (382 příspěvků) 30.06.2023, 13:50:58 xxx.xxx.174.242

Tak nic nefunguje stoprocentně. Asi dva dny bude znamenat progesteron před ovulací. K ovulaci s největší pravděpodobností dojde za ty dva dny,ale u každé feny to samozřejmě může být jiné. Pokud chcete pravděpodobnost ještě zvýšit,můžete chodit na progesteron každý den ve stejnou dobu. Progesteron je pomůcka. Pokud fena nechtěla, mohli jste přjet další den,další, udělat progesteron znova....jakože jedu jednou,nepovede se to,tak se na to vykašlu,nějak nerozumím

Sarah01
Sarah01 (1517 příspěvků) 30.06.2023, 21:25:32 xxx.xxx.162.253

Každá fena to má jinak a člověk musí být hodně trpělivý a když vidí, že fena není svolná, tak zkoušet znovu i několikrát. Taky jsem měla na krytí fenu, jejíž majitelé přijeli s tím, že veterinářka řekla, že teď je přesně ta hodnota. Jenže ani fena a ani pes se k ničemu neměli, úplný nezájem. Pokoušela jsem se to majitelům feny vysvětlit a bez úspěchu. Prý přijedou zase za půl roku. 😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.