Aktuálně: 4 790 inzerátů176 092 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Nesnášenlivost člena rodiny

Klára (neregistrovaný) 02.07.2023, 07:21:18 xxx.xxx.29.246

Dobrý den.  Někomu to může připadat vtipné ale já se celkem trápím. Je mi 22 a od 10 let mám samce kakadu růžového. Je na mě hrozně fixovaný, jak to u těchto papoušků bývá. Je úžasnej a je to fakt parťák. Mám ho strašně ráda. Problém je ten, že je to přes měsíc co jsem se přestěhovala k příteli a papoušek začal přítele nesnášet. Dělá na něj nálety, žárlí když se k sobě přiblížíme. Přitom když byl přítel párkrát u nás, tak ho papoušek ignoroval a třeba s jeho dcerou teď vychází úplně v pohodě. Zasedl si vyloženě na přítele potom, co jsme se k němu přistěhovali. Radím se samozřejmě i s chovateli, ale protože si s tím zatím nevíme moc rady, tak mě napadlo se zkusit zeptat ještě na různých webech, tak to zkouším i tady. Třeba tu náhodou někdo řešil něco podobného.

Ladamusa15
Ladamusa15 (15 příspěvků) 07.07.2023, 08:06:42 xxx.xxx.201.122

Asi Vám dokážu poradit, je potřeba postupně změnit zvyky. Krmení, pamlsky,mluvení. Tohle vše ať dělá přítel. Musí cítit že je to on kdo se stará.   Napište mi zprávu dám vám na sebe kontakt, můžeme probrat 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.