Aktuálně: 4 818 inzerátů176 083 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Veselé okénko

Fikovnice
Fikovnice (4435 příspěvků) 02.04.2024, 22:08:04 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 02.04.2024, 13:41:26

Tak jako má Katka ve fotoshopu upravený ten pas (který de fakto nemá), tak je upraveno to autíčko. Teda možná…😄 

kometa
kometa (4303 příspěvků) 03.04.2024, 12:59:31 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 03.04.2024, 12:53:00

Já měla v předchozí třídě studentku Vydlákovou - asi byl kdysi dávno matriční úředník pod vlivem.

orionka-2
orionka-2 (495 příspěvků) 03.04.2024, 13:04:20 xxx.xxx.64.54
kometa:

Já měla v předchozí třídě studentku Vydlákovou - asi byl kdysi dávno matriční úředník pod vlivem.


Ale zase, napište to s měkkým : Vidláková - vypadá to blbě, hned si jeden vybaví vidle…..a třeba byla z Prahy - nebo se tam odstěhuje….🙂

Buggyra
Buggyra (3262 příspěvků) 03.04.2024, 13:28:41 xxx.xxx.198.226
kometa:

Já měla v předchozí třídě studentku Vydlákovou - asi byl kdysi dávno matriční úředník pod vlivem.


My máme tady na severu Jezdeckou společnost Vydlákov 🙂

Vera (neregistrovaný) 03.04.2024, 14:41:16 xxx:xxx.44ef:75eb
orionka-2:

Tady přidám trochu legrace, speciálně pro Kometu 🙂

(Sem to patřilo.)

Obrázek

No to je síla koho tam posadili.

“Co tedy zástupce Pirátů vystudoval? Oficiální medailonek na webu jeho mateřské strany uvádí, že se vyučil kuchařem a poté absolvoval nástavbu na hotelové škole. Praxe v oboru vzdělávání a výchovy mládeže? Ani v tomto případě není jasné, zdali vůbec nějaká existuje. „Od dvaceti let je aktivním investorem do akcií a nemovitostí. Od roku 2014 se spolupodílí na Trend Reportu Asociace pro rozvoj nemovitostního trhu,“ stojí na stránkách. Brůžek mezi roky 2019 a 2022 působil na Praze 12 ve funkci radního s kompetencí sociálních věcí nebo bytové politiky. Řadu funkcí má i letos.”

„Pravidelně jsou s ním spory. Rozjíždí konspirační teorie, hádá se. Je výsměch, že stojí v čele výboru,“ upozornil nás koaliční zastupitel na magistrátu. Druhý zdroj, zaměstnanec radnice Prahy 12, byl ještě ostřejší. „Strašný člověk. Opakovaně zapomínal klíčky od služebního vozu. Když už je měl, byl schopen oznámit, že neví, kde auto nechal, jsem šťastný, že už s ním nepřicházím do styku.“ „Je zcela nekompetentní. Nemá dostatečné znalosti v oblasti vzdělávání a ani požadované řídící schopnosti,“ řekl pod podmínkou zachování anonymity jeden ze členů Výboru pro výchovu a vzdělávání."

https://www.prahain.cz/politika/vzala-jim-vytr-z-plachet-zhodnotil-predseda-vyboru-pro-vychovu-a-vzdelavani-15841.html

orionka-2
orionka-2 (495 příspěvků) 03.04.2024, 16:00:36 xxx.xxx.64.54
Vera:

No to je síla koho tam posadili.

“Co tedy zástupce Pirátů vystudoval? Oficiální medailonek na webu jeho mateřské strany uvádí, že se vyučil kuchařem a poté absolvoval nástavbu na hotelové škole. Praxe v oboru vzdělávání a výchovy mládeže? Ani v tomto případě není jasné, zdali vůbec nějaká existuje. „Od dvaceti let je aktivním investorem do akcií a nemovitostí. Od roku 2014 se spolupodílí na Trend Reportu Asociace pro rozvoj nemovitostního trhu,“ stojí na stránkách. Brůžek mezi roky 2019 a 2022 působil na Praze 12 ve funkci radního s kompetencí sociálních věcí nebo bytové politiky. Řadu funkcí má i letos.”

„Pravidelně jsou s ním spory. Rozjíždí konspirační teorie, hádá se. Je výsměch, že stojí v čele výboru,“ upozornil nás koaliční zastupitel na magistrátu. Druhý zdroj, zaměstnanec radnice Prahy 12, byl ještě ostřejší. „Strašný člověk. Opakovaně zapomínal klíčky od služebního vozu. Když už je měl, byl schopen oznámit, že neví, kde auto nechal, jsem šťastný, že už s ním nepřicházím do styku.“ „Je zcela nekompetentní. Nemá dostatečné znalosti v oblasti vzdělávání a ani požadované řídící schopnosti,“ řekl pod podmínkou zachování anonymity jeden ze členů Výboru pro výchovu a vzdělávání."

https://www.prahain.cz/politika/vzala-jim-vytr-z-plachet-zhodnotil-predseda-vyboru-pro-vychovu-a-vzdelavani-15841.html


Asi má jiné kvality: „Od dvaceti let je aktivním investorem do akcií a nemovitostí."

Anonymní (neregistrovaný) 03.04.2024, 16:19:40 xxx.xxx.164.237
Vera:

No to je síla koho tam posadili.

“Co tedy zástupce Pirátů vystudoval? Oficiální medailonek na webu jeho mateřské strany uvádí, že se vyučil kuchařem a poté absolvoval nástavbu na hotelové škole. Praxe v oboru vzdělávání a výchovy mládeže? Ani v tomto případě není jasné, zdali vůbec nějaká existuje. „Od dvaceti let je aktivním investorem do akcií a nemovitostí. Od roku 2014 se spolupodílí na Trend Reportu Asociace pro rozvoj nemovitostního trhu,“ stojí na stránkách. Brůžek mezi roky 2019 a 2022 působil na Praze 12 ve funkci radního s kompetencí sociálních věcí nebo bytové politiky. Řadu funkcí má i letos.”

„Pravidelně jsou s ním spory. Rozjíždí konspirační teorie, hádá se. Je výsměch, že stojí v čele výboru,“ upozornil nás koaliční zastupitel na magistrátu. Druhý zdroj, zaměstnanec radnice Prahy 12, byl ještě ostřejší. „Strašný člověk. Opakovaně zapomínal klíčky od služebního vozu. Když už je měl, byl schopen oznámit, že neví, kde auto nechal, jsem šťastný, že už s ním nepřicházím do styku.“ „Je zcela nekompetentní. Nemá dostatečné znalosti v oblasti vzdělávání a ani požadované řídící schopnosti,“ řekl pod podmínkou zachování anonymity jeden ze členů Výboru pro výchovu a vzdělávání."

https://www.prahain.cz/politika/vzala-jim-vytr-z-plachet-zhodnotil-predseda-vyboru-pro-vychovu-a-vzdelavani-15841.html


Toe knedlík, vsadím, se že ho mají všichni rádi. …Vyučil se kuchařem a poté absolvoval nástavbu na hotelové škole. ….Pravidelně jsou s ním spory. Rozjíž konspirační teorie, hádá se. …Opakovaně zapomínal klíčky od služebního vozu.🙄😄

kometa
kometa (4303 příspěvků) 03.04.2024, 17:26:48 xxx.xxx.147.163
orionka-2:

Vrátí se k legraci - pro Kometu, pro Fíkovnici a ještě jeden pro Fíkovnci - aby neřekla, že jsem zlomyslná 🙂

Obrázek Obrázek Obrázek

Tak sekretářku nechápu - kromě ředileti mi nedává smysl ani interpunkce.

kometa
kometa (4303 příspěvků) 03.04.2024, 17:32:51 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 03.04.2024, 17:29:46

Pořád nevidím.  Ještě bych brala - Tak co, zase, chcete? Zkonzultuji s kolegyní češtinářkou.

Doron
Doron (1862 příspěvků) 03.04.2024, 17:47:50 xxx.xxx.162.21
kometa:

Pořád nevidím.  Ještě bych brala - Tak co, zase, chcete? Zkonzultuji s kolegyní češtinářkou.


Tak co, zase chcete ( myšleno sex), pane řediteli ?

kometa
kometa (4303 příspěvků) 03.04.2024, 18:49:46 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 03.04.2024, 17:47:50

Tak to mi vůbec nedošlo!😉 Tenhle dvojsmysl mi unikl.

Důležitost interpunkce potvrzena.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.