Aktuálně: 4 818 inzerátů176 085 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Nechcou mrkev v míchanici

Doněk (neregistrovaný) 05.07.2023, 08:12:41 xxx.xxx.275.9

Moji papoušci nechcou mrkev ve vaječné míchanici, vysbirají vejce a mkev nechají, máte nějaký fígl? Díky.

zjarda
zjarda (131 příspěvků) 05.07.2023, 22:43:26 xxx.xxx.0.1

Zdravím, tak jestli na tohle existuje nějaký fígl, nevím, neslyšel jsem. 

U mě nebyl problém s mrkví jen u Austrálie, ale Afrika a Amerika, tak to nebylo nic moc! Vymýšlel jsem strouhanou, krájenou na kostičky větší nebo menší, na hranolky asi 2 - 3cm a nic, ale i ostatní zelenina taky nic moc. Pak jsem jí dával do košíků , tak to bylo o něco lepší.   No a pak se mi povedla cesta do Indie a navštívil jsem pár chovatelů a  viděl jsem,  že používají na to takové  dráty, na jednom konci očko otevřené pro zavěšení a na druhém asi 3cm ohnutý konec, přes který se napichuje zelenina i ovoce a pak se tento konec zasune do pletiva. No já jsem viděl na netu a koupil tohle viz.foto a super, funguje! 👍 

S pozdravem Zappe 

Obrázek
Pajo_128 (neregistrovaný) 12.07.2023, 13:52:13 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele zjarda z 05.07.2023, 22:43:26

Já na to používám špice (dráty) do kola, stojí ca 2-5Kč a jsou perfektní, jen to ohnu + není tam žádné očko, do kterého mi papoušci strčí nohu (jsou to umělci). S tou mrkví jsem měla u senegalců stejný problém , proložím to ovocem a  takhle je to baví 🙂

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.